Bezpłatne szkolenia z programów MSiT
news

16.02.2018 r. do Olsztyna przyjedzie Jakub Rutnicki - Poseł na Sejm RP, który na moje zaproszenie poprowadzi szkolenia z zakresu pozyskiwania dotacji w programów MSiT m.in. Sportowa Polska czy Program inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu. Poseł Rutnicki od kilku lat prowadzi szkolenia w województwie wielkopolskim i może pochwalić się wieloma inwestycjami zakończonymi z sukcesem. Jest mi niezmiernie miło, że pozytywnie odpowiedział na wystosowana przeze mnie zaproszenie.

więcej
Spotkania z młodzieżą - Ełk i Szczytno
news

12.02.2018 r. wraz z Marcinem Prusem - Ambasadorem Szkolnych Ośrodków Sportowych PZPS odwiedziliśmy dwie szkoły w Ełku i uczestniczyliśmy w oficjalnym otwarciu SOSu w Szczytnie. Ze względu na reformę oświaty ośrodek został przeniesiony z Gimnazjum do Szkoły Podstawowej nr 6.

więcej
Program Polska - Rosja przyjęty!
news

62 mln euro - o tyle toczyła się walka Parlamentarzystów Platforma Obywatelska Region Warmińsko-Mazurski ws.uruchomienia PROGRAMU POLSKA - ROSJA: Pawła Papke, Jacka Protasa, Anny Wasilewskiej, Piotra Cieślińskiego, Elżbiety Gelert, Janusza Cichonia, Jerzego Wcisły - Senatora RP. Ogromna determinacja samorządowców i mieszkańców Warmii i Mazur, przyniosła oczekiwany efekt. Chciałoby się powiedzieć, lepiej późno niż wcale.

więcej
Zapraszam na spotkanie w Sejmie
news

07.12.2017 r. miałem przyjmność spotkać się z młodzieżą z Mrągowa i Kętrzyna w Sejmie. Prezentacja pracy od kuchni to duże wyzwanie. Miałem okazję zaprezentować naprawdę gorącą atmosferę, bowiem odbywała się debata nad wotum nieufności dla Rządu Beaty Szydło.

więcej
Olsztyn - wielka licytacja Pracowni Wizerunku
news

Pracownia Wizerunku Inspiruje Olsztyn IV edycja odbyła się 02.12.2017 r. w Hotelu Przystań. Zaproszenie na tegoroczną edycję wydarzenia przyjęła Dyrektor Kreatywna marki Marlu, Agata Ula Rzepniewska – absolwentka Międzynarodowego Instytutu Projektowania Mody i Marketingu POLIMODA we Florencji. Intencją towarzyszącą organizacji tego wydarzenia jest zbieranie funduszy na realizację marzeń dzieci z Fundacji MAM MARZENIE.

więcej
Pracownia Wizerunku Inspiruje Olsztyn edycja IV
news

02.12.2017 Pracownia Wizerunku zaprasza na wyjątkowe wydarzenie Pracownia Wizerunku Inspiruje Olsztyn Edycja IV. Doznania estetyczne zapewni pokaz najnowszej kolekcji Marlu, galę uświetni występ wokalistki Ani Karwan a całe wydarzenie poprowadzi dziennikarka radiowa Anita Kozłowska oraz aktorka i tancerka Dorota Czaja. Celem wydarzenia jest pomoc dzieciom z Fundacji MAM MARZENIE.

więcej
Lubomiński Turniej Piłki Siatkowej
news

03.12.2017 r. odbędzie się Lubomiński Turniej Piłki Siatkowej, którego patronat objęli dwaj regionalni Parlamentarzyści. Wraz z Piotrem Cieślińskim, ufundowaliśmy puchar, medale i nagrodę specjalną dla zawodników, którzy wezmą udział w rozgrywkach.

więcej