Bezpłatne szkolenia na pozyskiwanie funduszy na inwestycje sportowe

Bezpłatne szkolenia na pozyskiwanie funduszy na inwestycje sportowe

16.02.2018 r. rozpoczął się tegoroczny cykl szkoleń. W tej edycji rozpoczynamy od "Sportowej Polski" - programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej, która skierowana jest do podmiotów: sektora publicznego, szkół i klubów sportowych. Na moje zaproszenie odpowiedziało ponad 60 zainteresowanych osób z całego województwa. Patrnerem wydarzenia, tak jak w poprzednim roku został Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej. Szkolenie zainagurował Jakub Rutnicki - Poseł na Sejm RP, który w tej materii pracuje od kilku lat w województwie wielkopolskim. Przyszedł czas na następne.

"Szkolenie jest bardzo potrzebne, gminy i powiaty szukają pieniędzy na remonty, modernizacje, nowe inwestycje" - to najczęstsze słowa komentarza, jakie padały podczas naszego wydarzenia. Duże zainteresowanie, wysoka frekwencja to dowody, że wybrałem odpowiedni kierunek.

Z racji tego, że nie wszystkim udało sie dotrzeć do Olsztyna  w tym terminie, podjąłem się organizacji kolejnych dwóch szkoleń z tego programu:

1. 02.03.2018 r. Ełk, g. 17:00 w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego, przy ul. Armii Krajowej 43.

2. 08.03.2018 r. w Iławie, g. 17:00 w sali konferencyjnej na obiekcie Stadionu Miejskiego, przy ul. Sienkiewicza 1.

Szkolenie jest bezpłatne. Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu mailowego: pawel.papke@sejm.pl

"Sportowa Polska - Program Rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej" - https://bip.msit.gov.pl/bip/finansowanie-zadan/infrastruktura/2018-rok/2227,Sportowa-Polska-Program-rozwoju-lokalnej-infrastruktury-sportowej-edycja-2018.html