Ceremonia wręczenia Medalu MŚ 2014

Ceremonia wręczenia Medalu MŚ 2014

Akcja charytatywna zlicytowania złotego medalu MŚ 2014 r., która 23.07.2017 r. miała swoje oficjalne zakończenie, pozwoliła byśmy wszyscy razem spotkali się i uczcili sukces, jakim było zebranie 7105 zł na rzecz Kliniki Budzik dla Dorosłych w Olsztynie.

Na Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017, delegacja Polskiego Związki Piłki Siatkowej: Prezes Jacek Kasprzyk i Członek Zarządu i Dyrektor Sportowy Paweł Papke, Fundacji Ewy Błaszczyk AKOGO?: Anna Krzysztofowicz, Dyrektor Kliniki Budzik dla Dorosłych w Olsztynie - Łukasz Grabarczyk, a przede wszystkim zwycięzca licytacji : Jeremiusz Dutkiewicz - właściciel https://sportowysklep.pl/, mieli okazję do uściśnięcia sobie dłoni i podziękowania za zaangażowanie w akcję.

Dzień, na który czekaliśmy ponad miesiąc zepsuła nam pogoda. Deszczowa aura spowodowała, że nie mogliśmy na boisko przywieźć pacjenta olsztyńskiej Kliniki, który sam chciał opowiedzieć o życiu w klinice i drodze powrotu do zdrowia.

Krótka relacja video z ceremonii: https://www.facebook.com/PawelPapke/videos/1597506283627008/

Najważniejsze jednak, że udało się zebrać fundusze. Niedługo nastąpi przekazanie sprzętu Klinice, na którym na pewno mnie nie zabraknie. Trzymam kciuki, by był to impuls dla innych, by inicjować akcje, które pomogą Klinice #BudzićDoŻycia.

Dziękuję każdemu, kto włączył się do szerzenia informacji o akcji licytacji. Dzięki Wam, rozeszła się ona na cały kraj, dzięki Wam mogliśmy przekazać dobre wieści Budzikowi i ułatwić codzienną pracę personelowi medycznemu Kliniki.