Pracownia Wizerunku Inspiruje Olsztyn edycja III

Pracownia Wizerunku Inspiruje Olsztyn edycja III

3.12.2016 r. w Nowym Salonie Zdunek BMW w Olsztynie, odbyła się impreza charytatywna pt." Pracownia Wizeruku Inspiruje Olsztyn". To trzecia edycja wydarzenia, na którą zostałem zaproszony. Jedną z części wydarzenia była licytacja, z której fundusze zasiliły konto Fundacji Mam Marzenie. 

Organizatorką wydarzenia jest Marzena Tarasiewicz, która wraz z zespołem Pracowni Wizerunku Olsztyn, zaprosiła do współpracy wielu znamienitych gości. Prowadząca galę Grażyna Wolszczak z ramienia Fundacji Mam Marzenie, projektantki marki Bizuu fantastycznie uświetniły wydarzenie swoją obecnością. Pokaz mody w wykonaniu m.in. Izabeli Krzan - naszej Miss Polonia 2016, wywołał uśmiech na ustach każdego z zaproszonych gości.

Wsparłem inicjatywę, przekazując na licytację piłkę siatkową z podpisem Mistrza Świata 2014 roku - Marcina Możdżonka. Piłka wylicytowana została za kwotę 2100 zł. To dowód, że Olsztyniacy mają ogromne serce i lubią spełniać marzenia dzieci. Wejściówką na wydarzenie był zakup cegiełki charytatywnej za 50 zł.

Pracownia zainspirowała Olsztyn do pomocy. Wszystkie licytowane przedmioty sprzedały się za łączną kwotę ponad 20.000 zł. Gratuluję organizatorom i liczę, że dostanę zaproszenie również w przyszłym roku.


 Zdjęcia: Piotr Doweyko