Wywiad dla PlusLiga.pl
news

Mistrzostwo Świata dla młodych siatkarzy to nie tylko ogromny sukces, ale moment, w którym muszą zmierzyć się z ciężarem medialnym, sportowym, presją wyniku, jaki będzie teraz weryfikowany przy każdej imprezie siatkarskiej, w której wezmą udział.

więcej
Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 - BILETY
news

Wielkimi krokami zbliża się FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 (19 lipca eliminacje, 20-23 lipca turniej główny), który po raz kolejny zawita nad jezioro Ukiel w Olsztynie! Bilety już dostępne!

więcej
Reprezentacja U21 Mistrzem Świata
news

Niedzielne starcie Reprezentantów Męskiej Siatkówki w kategorii U21 z Reprezentacją Kuby zakończone rezultatem 3:0, dało Polsce Złoty Medal Mistrzostw Świata.

więcej
Towarzyskie Turnieje Plażowe
news

Jak co roku starujemy z Towarzyskimi Turniejami Plażowymi w naszym regionie, w których udział może wziąć każdy. Inicjatywa ma na celu aktywować do uprawiania sportu i traktować to jak rywalizację przez zabawę. 

więcej
Koszulka Mistrza Świata do kolekcji
news

Marcin Możdżonek dołączył się do naszej akcji, w której licytujemy Złoty Medal MŚ 2014, przekazując na ten cel swoją reprezentacyjną koszulkę z autografem. Przypominam, że Marcin jest Mistrzem Świata i był zawodnikiem kadry, gdy Polska walczyła o ten tytuł, w pamiętnym meczu z Brazylią.

więcej
Wizyta w Radio Eska
news

26.06.2017 r. na zaproszenie Radia Eska spotkałem się z dziennikarką Anitą Kozłowską, z którą wymieniliśmy kilka zdań na temat nadchodzącego Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 i licytacji medalu MŚ 2014, którego finał odbędzie się podczas meczów finałowych tego turnieju.

więcej
Kinder Sport w Zabrzu
news

29.06.2017 r. w Zabrzu odbył się finał Kinder Sport - imprezy pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, której ambasadorami są m.in. Piotr Gruszka, Wojciech Grzyb, Sebastian Świderski czy Paweł Woicki.

więcej
Poranne Pytania w Radio Olsztyn
news

24.06.2017 r. byłem gościem "Porannych Pytań" w audycji Radia Olsztyn. Rozmowa toczyła się wokół bieżących problemów w kraju: reformy edukacji, ustawy sportowej, legalizacji leczniczej marihuany.

więcej
Ustawa o sporcie
news

20.06.2017 r., na sali plenarnej w Sejmie zadawałem pytania dotyczące Ustawy Sportowej. Moje wątpliwości budzi m.in. lustarcja sportowców, którzy trenowali np. w klubach wojskowych, jak również Art. 15., w którym mowa, że " w sporcie, w którym współzawodnictwo sportowe jest organizowane w formie rozgrywek ligowych, polski związek sportowy może utworzyć ligę zawodową.(...). 3. W skład ligi zawodowej w grach zespołowych wchodzą wyłącznie kluby sportowe działające jako spółki akcyjne.

więcej