Biuro Interwencji Obywatelskich
news

13 czerwca 2017 roku, Biuro Interwencji Obywatelskich, rozszerzyło swoją działalność na cały kraj. Wszystkie biura parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej oraz biura regionalne zostały włączone w strukturę Biura Interwencji Obywatelskich. W sprawach interwencji można zgłaszać się do ponad 136 biur poselskich, 33 senatorskich oraz 16 regionalnych PO RP.

więcej
VII edycja Turniej Dzikich Drużyn
news

10.06.2017 r. 300 zawodników zmierzyło się w Olsztynie (Kortowo) w zawodach piłki nożnej, podczas VII edycji Turnieju dzikich Drużyn, organizowanym przez  Gazetę Olsztyńską. Zawsze popieram inicjatywy związane z aktywnością ruchową dzieci i młodzieży, dlatego i tym razem wziąłem udział w przedsięwzięciu fundując dzieciakom drobne nagrody. Mam nadzieję, że VIII edycja zangażuje jeszcze więcej dzieciaków z regionu, którym sport spawia radość.

więcej
Oficjalne przekazanie ZŁOTEGO MEDALU MŚ 2014
news

10.06.2017 odbyła się konferencja prasowa w Fundacji Ewy Błaszczyk A Kogo?, podczas której nie tylko poznałem się z Panią Ewą, ale przede wszystkim przekazałam z ramienia PZPS oficjalny złoty medal MŚ 2014 na aukcję charytatywną.

więcej
Walne Zgromadzenie PZPS
news

08.06.2017 r., w Warszawie odbyło się coroczne Walne Sprawozdawcze Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Delegaci zapoznali się ze sprawozdaniami wydziałów, komisji, sądów i finansowym. Przedstawiony został także raport z przygotowań do CEV Mistrzostw Europy w piłce Siatkowej Mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017.

więcej
#KlubObywatelski w Ełku
news

19.06.2017 r. w Hotelu Rydzewskim w Ełku (ul. Armii Krajowej 32), odbędzie się następne spotkanie Parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej z mieszkańcami naszego regionu. Tym razem zapraszamy Państwa od g. 18:00, do wspólnej dyskusji.

więcej
XI Światowe Dni Bajki
news

Spotkanie z Prezesem "Stowarzyszenia Bajka" - Panią Marią Baranowską, zaowocowało zaproszeniem do objęcia przeze mnie Honorowego Patronatu nad XI Edycją Światowych Dni Bajki, które odbyły się w Olsztynie w dniach 1-3.06.2017 r.

więcej
Dzień Dziecka z Olimpiadami Specjalnymi
news

Na kortowskich boiskach w Olsztynie odbył się turniej Olimpiad Specjalnych, których jestem Patronem Honorowym. Na rozpoczęcie zmagań piłkarskich rozegraliśmy mecz pokazowy: Olimpiady Specjalne Polska - Specjalny Osrodek Szkolno - Wychowawczy w Olsztynie..i przegraliśmy 0:2

więcej
Wizytacja w Klinice Budzik Dla Dorosłych w Olsztynie
news

30.05.2017 r. odwiedziłem Klinikę Budzik dla Dorosłych w Olsztynie, funkcjonującej przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie. Rozmawiałem z pacjentami, a personel medyczny sprawującey codzienną opiekę nad poprawą zdrowia podopiecznym opowiedział mi o trudach swojej pracy.

więcej
Finał koncertu Stowarzyszenia Strzał w 10
news

20.05.2017 r. odbył się koncert charytatywny na rzecz dzieci z Zespołem Downa, organizowany przez Stowarzyszenie Strzał w 10. Muzyczną oprawą zajął się zespół The PaintKillers.

więcej