Charytatywny Dwumecz Przyjaciół i Gości Hotelu Ossa
news

W długi czerwcowy weekend, w malowniczo położonej Rawie Mazowieckiej przyjaciele 4-gwiazdkowego hotelu Ossa oraz aktorzy Teatru Kwadrat połączyli świetną zabawę z aktywnością na świeżym powietrzu. Wydarzenie zorganizowano po raz piąty. Zawody sportowe mają cel charytatywny, tym razem ruszyliśmy z pomocą podopiecznym Fundacji HEROSI.

więcej
Klub Obywatelski w Ełku
news

19.06.2017 r. w Ełku zorganizowaliśmy wspólnie z Parlamentarzystami: Kingą Gajewską - Płochocką i Arkadiuszem Myrchą, spotkanie obywatelskie poświęcone sprawom zmian w sądownictwie i reformie edukacji. Zadaliśmy pytanie "i co dalej", które było wstępem do dyskusji z lokalną społecznością.

więcej
Liga Światowa w Polsce
news

15.06.2017 roku zaczynami III turniej Ligi Światowej, który tym razem odbędzie się w Polsce. W czwartek (15.06.2017), w Katowicach podejmiemy Rosję. Na kolejne dwa starcie przeniesiemy się do Łodzi, gdzie stawimy czoła Iranowi w sobotę (17.06.2017) i reprezenatcji Stanów Zjednoczonych w niedzielę (18.06.2017 r.). Wszystkie mecze można obejrzeć w Polsacie Sport i na www.polsatsport.pl.  Start wszystkich spotkań 20:15. Serdecznie zapraszam.

więcej
Biuro Interwencji Obywatelskich
news

13 czerwca 2017 roku, Biuro Interwencji Obywatelskich, rozszerzyło swoją działalność na cały kraj. Wszystkie biura parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej oraz biura regionalne zostały włączone w strukturę Biura Interwencji Obywatelskich. W sprawach interwencji można zgłaszać się do ponad 136 biur poselskich, 33 senatorskich oraz 16 regionalnych PO RP.

więcej
VII edycja Turniej Dzikich Drużyn
news

10.06.2017 r. 300 zawodników zmierzyło się w Olsztynie (Kortowo) w zawodach piłki nożnej, podczas VII edycji Turnieju dzikich Drużyn, organizowanym przez  Gazetę Olsztyńską. Zawsze popieram inicjatywy związane z aktywnością ruchową dzieci i młodzieży, dlatego i tym razem wziąłem udział w przedsięwzięciu fundując dzieciakom drobne nagrody. Mam nadzieję, że VIII edycja zangażuje jeszcze więcej dzieciaków z regionu, którym sport spawia radość.

więcej
Oficjalne przekazanie ZŁOTEGO MEDALU MŚ 2014
news

10.06.2017 odbyła się konferencja prasowa w Fundacji Ewy Błaszczyk A Kogo?, podczas której nie tylko poznałem się z Panią Ewą, ale przede wszystkim przekazałam z ramienia PZPS oficjalny złoty medal MŚ 2014 na aukcję charytatywną.

więcej
Walne Zgromadzenie PZPS
news

08.06.2017 r., w Warszawie odbyło się coroczne Walne Sprawozdawcze Zgromadzenie Delegatów Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Delegaci zapoznali się ze sprawozdaniami wydziałów, komisji, sądów i finansowym. Przedstawiony został także raport z przygotowań do CEV Mistrzostw Europy w piłce Siatkowej Mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017.

więcej
#KlubObywatelski w Ełku
news

19.06.2017 r. w Hotelu Rydzewskim w Ełku (ul. Armii Krajowej 32), odbędzie się następne spotkanie Parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej z mieszkańcami naszego regionu. Tym razem zapraszamy Państwa od g. 18:00, do wspólnej dyskusji.

więcej
XI Światowe Dni Bajki
news

Spotkanie z Prezesem "Stowarzyszenia Bajka" - Panią Marią Baranowską, zaowocowało zaproszeniem do objęcia przeze mnie Honorowego Patronatu nad XI Edycją Światowych Dni Bajki, które odbyły się w Olsztynie w dniach 1-3.06.2017 r.

więcej