Finał Mistrzostw Polski Juniorek
w drodze

LTS Legionovią Legionowo, Trefl Orzeł Malbork i Impel Wrocław - taka była kolejność czołowej trójki drużyn w turnieju mistrzostw Polski juniorek, który od środy rozgrywany był w Luboniu.

więcej
 II Bieg Charytatywny
w drodze

Rekordowa liczba 343 zawodników pobiegła dla Olimpii Głowackiej z Białej Piskiej, w ramach II Biegu Charytatywnego "Razem dla Olimpii". Całkowity dochód z tej imprezy zostanie przekazany na leczenie dziewczynki, która dzielnie walczy z bardzo ciężką chorobą

więcej
Doroczne spotkanie Rodziny Siatkarskiej w klubie Volley Bajka na warszawskim Ursynowie
w drodze

W czwartek, w warszawskim klubie Volley Bajka odbyło się coroczne, uroczyste spotkanie Rodziny Siatkarskiej. To tradycja służąca integracji wielu pokoleń siatkarskiego środowiska. Niezmiennie organizatorem wydarzenia jest Fundacja Polska Siatkówka, której Prezesem jest Tadeusz Sąsara – Prezes Honorowy Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

więcej
Finał Pucharu Polski. Chemik Police - PGE Atom Trefl Sopot
w drodze

W finale Pucharu Polski walczyły dwie najmocniejsze ekipy ORLEN Ligi po fazie zasadniczej. To także wielki rewanż za ubiegły rok, gdy Puchar Polski wygrywała ekipa z Sopotu, pokonując w finale 3:2 Chemik. Tym razem, po ciekawym widowisku, górą mistrzynie Polski.

więcej
Podziękowanie od Fundacji
news

Przekazana przeze mnie złota piłka z autografami polskiej reprezentacji w piłce siatkowej ze zwycięskich dla nas mistrzostw świata 2014 roku została zlicytowana za rekordową kwotę 8000 złotych!

więcej