Ceremonia wręczenia Medalu MŚ 2014
news

Akcja charytatywna zlicytowania złotego medalu MŚ 2014 r., która 23.07.2017 r. miała swoje oficjalne zakończenie, pozwoliła byśmy wszyscy razem spotkali się i uczcili sukces, jakim było zebranie 7105 zł na rzecz Kliniki Budzik dla Dorosłych w Olsztynie.

więcej
Zlicytowaliśmy Medal MŚ 2014
news

16.07.2017 r. o g. 11:00 zakończyła się licytacja medalu Złotego Medalu Mistrzostw Świata 2014 r.Fundusze, które w kwocie 7 105 zł zostaną przekazane Fundacji Ewy Błaszczyk A Kogo,a  stamtąd do Kliniki Budzik w Olsztynie.

więcej
Wywiad dla PlusLiga.pl
news

Mistrzostwo Świata dla młodych siatkarzy to nie tylko ogromny sukces, ale moment, w którym muszą zmierzyć się z ciężarem medialnym, sportowym, presją wyniku, jaki będzie teraz weryfikowany przy każdej imprezie siatkarskiej, w której wezmą udział.

więcej
Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 - BILETY
news

Wielkimi krokami zbliża się FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 (19 lipca eliminacje, 20-23 lipca turniej główny), który po raz kolejny zawita nad jezioro Ukiel w Olsztynie! Bilety już dostępne!

więcej
Reprezentacja U21 Mistrzem Świata
news

Niedzielne starcie Reprezentantów Męskiej Siatkówki w kategorii U21 z Reprezentacją Kuby zakończone rezultatem 3:0, dało Polsce Złoty Medal Mistrzostw Świata.

więcej
Towarzyskie Turnieje Plażowe
news

Jak co roku starujemy z Towarzyskimi Turniejami Plażowymi w naszym regionie, w których udział może wziąć każdy. Inicjatywa ma na celu aktywować do uprawiania sportu i traktować to jak rywalizację przez zabawę. 

więcej
Koszulka Mistrza Świata do kolekcji
news

Marcin Możdżonek dołączył się do naszej akcji, w której licytujemy Złoty Medal MŚ 2014, przekazując na ten cel swoją reprezentacyjną koszulkę z autografem. Przypominam, że Marcin jest Mistrzem Świata i był zawodnikiem kadry, gdy Polska walczyła o ten tytuł, w pamiętnym meczu z Brazylią.

więcej
Wizyta w Radio Eska
news

26.06.2017 r. na zaproszenie Radia Eska spotkałem się z dziennikarką Anitą Kozłowską, z którą wymieniliśmy kilka zdań na temat nadchodzącego Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 i licytacji medalu MŚ 2014, którego finał odbędzie się podczas meczów finałowych tego turnieju.

więcej
Kinder Sport w Zabrzu
news

29.06.2017 r. w Zabrzu odbył się finał Kinder Sport - imprezy pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, której ambasadorami są m.in. Piotr Gruszka, Wojciech Grzyb, Sebastian Świderski czy Paweł Woicki.

więcej