III edycja akcji STOP DOPALACZOM
news

Akademia Sztuk Walki Jonkowo, kierowana przez Marka Bębenka, zainagurowała III edycję akcji STOP DOPALACZOM!MOIM DOPALACZOM JEST SPORT. Zawsze chętnie wspieram swoim nazwiskiem to wydarzenie. Dzieci, które mają odskocznię w postaci aktywności fizycnej są mniej agresywne, lepiej wyładowują stres i są mniej podatne na używki.

więcej
Konferencja Prasowa Platformy Obywatelskiej Regionu
news

06.11.2017 r. odbyła się cykliczna konferencja prasowa Platformy Obywatelskiej, której celem jest przedstawienie najnowszych doniesień z parlamentu, omówienie niepokojących spraw i sygnałów,sprawy w regionie. W wydarzeniu wzięli udział: Anna Wasilewska i Janusz Cichoń. Dyskusja dotyczyła uszczelniania systemu podatkowego, inwestycji na 2018 r., edukacji, Olsztyńskiego Budżetu Obuywatelskiego.

więcej
Akcja #Movember - ProstaTaSprawa
news

06.11.2017 r w Laboratorium Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie odbyła się kolejna edycja akcji #Movember, której realizatorem jest Fundacja Skrzydła Anioła. Do współpracy zaprosiłem zawodników obecnego zespołu Indykpol AZS Olsztyn w osobie Daniela Plińskiego i Pawła Woickiego. 

więcej
Wyniki głosowanie OBO
news

24.10.2017 r. poznalismy wyniki głosowanie Olsztyniaków w Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim. Mimo mało sprzyjającej atmosfery do głosowania, kampania informacyjna  przyniosła oczekiwany rezultat i udział w głosowaniu wzięła rekordowa ilość mieszkańców, za co serdeczenie dziękuję.

więcej
Konwencja Krajowa Platformy Obywatelskiej
news

21.11.2017 r. wszyscy politycy Platformy Obywatelskiej spotykają się w Łodzi, gdzie przedstawimy pierwsze propozycje programowe partii 2.0. Będzie dużo o polityce senioralnej, służbie zdrowia. Konwent będzie transmitowany na żywo na koncie @PlatformaObywatelska na facebook.com. Zapraszam do aktywnego śledzenia, zadawania pytań, komentowania i udostępniania informacji na swoich kanałach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

więcej
Syntezator mowy dla Kliniki Budzik
news

01.10.2017 r. odbyło się uroczyste przekazanie decyzji o zakupie syntezatora mowy na rzecz Olsztyńskiej Kliniki Budzik. Częśc finansowania sprzętu pochodzi z licytacji złotego medalu MŚ 2014 w Siatkówce Mężczyzn, który został przeze mnie przekazany, jako dar, Fundacji Ewy Błaszczyk AKogo?, a który został wylicytowany przez olsztyńskiego przedsiębiorcę - Jeremiusza Dutkiewicza - właściciela sklepsportowy.pl

więcej
Konferencja prasowa
news

02.10.2017 r. odbyła się cykliczna konferencja prasowa Platformy Obywatelskiej w Olsztynie. Udział w konferencji, oprócz mnie, wzięli: Anna Wasilewska i Janusz Cichoń. Przedmiotem spotkania była ustawa dezubekizacyjna, Olsztyński Budżet Obywatelski, zmiany w oświacie.

więcej
Wykład na Uniwersytecie Dzieci
news

"Czy w życiu można dostać czerwona kartkę" - to tytuł wykładu, jaki miałem przyjemność poprowadzić na Uniwersytecie Dzieci 30.09.2017 r. Na spotkanie przybyło 174 studentów. Rozmawialiśmy na trudne tematy: porażki, ambicji, presji, jaka pojawia się w życiu i w sporcie po osiągnięciu sukcesu.

więcej