Wyniki losowania grup MŚ 2018
news

30.11.2017 r. poznaliśmy wyniki losownia FIVB Mens World Championship. Mistrzostwa Świata odbędą się we Włoszech i Bułgarii. Polacy znaleźli się w grupie D, a ich rywalami zostali: Bułgaria, Iran, Kuba, Finlandia i Portoryko. Nasza grupa rozegra mecze w Warnie.

więcej
Odszedł Piotr Koczan...
news

W poniedziałkowy poranek otrzymałem informację, że odszedł od nas Piotr Kochan - zmarł w wieku 62 lat.

więcej
III edycja akcji STOP DOPALACZOM
news

Akademia Sztuk Walki Jonkowo, kierowana przez Marka Bębenka, zainagurowała III edycję akcji STOP DOPALACZOM!MOIM DOPALACZOM JEST SPORT. Zawsze chętnie wspieram swoim nazwiskiem to wydarzenie. Dzieci, które mają odskocznię w postaci aktywności fizycnej są mniej agresywne, lepiej wyładowują stres i są mniej podatne na używki.

więcej
Konferencja Prasowa Platformy Obywatelskiej Regionu
news

06.11.2017 r. odbyła się cykliczna konferencja prasowa Platformy Obywatelskiej, której celem jest przedstawienie najnowszych doniesień z parlamentu, omówienie niepokojących spraw i sygnałów,sprawy w regionie. W wydarzeniu wzięli udział: Anna Wasilewska i Janusz Cichoń. Dyskusja dotyczyła uszczelniania systemu podatkowego, inwestycji na 2018 r., edukacji, Olsztyńskiego Budżetu Obuywatelskiego.

więcej
Akcja #Movember - ProstaTaSprawa
news

06.11.2017 r w Laboratorium Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie odbyła się kolejna edycja akcji #Movember, której realizatorem jest Fundacja Skrzydła Anioła. Do współpracy zaprosiłem zawodników obecnego zespołu Indykpol AZS Olsztyn w osobie Daniela Plińskiego i Pawła Woickiego. 

więcej
Wyniki głosowanie OBO
news

24.10.2017 r. poznalismy wyniki głosowanie Olsztyniaków w Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim. Mimo mało sprzyjającej atmosfery do głosowania, kampania informacyjna  przyniosła oczekiwany rezultat i udział w głosowaniu wzięła rekordowa ilość mieszkańców, za co serdeczenie dziękuję.

więcej
Konwencja Krajowa Platformy Obywatelskiej
news

21.11.2017 r. wszyscy politycy Platformy Obywatelskiej spotykają się w Łodzi, gdzie przedstawimy pierwsze propozycje programowe partii 2.0. Będzie dużo o polityce senioralnej, służbie zdrowia. Konwent będzie transmitowany na żywo na koncie @PlatformaObywatelska na facebook.com. Zapraszam do aktywnego śledzenia, zadawania pytań, komentowania i udostępniania informacji na swoich kanałach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

więcej