Olsztyński Budżet Obywatelski
news

W Olsztynie rozpoczęło się głosowanie w akcji "Olsztyński Budżet Obywatelski" (OBO). Inicjatywę od pierwszej edycji popierała Platforma Obywatelska.

więcej
Akcja charytatywna #BiegnijEwka
news

24.09.2017 r. odbył się bieg charytatywny w Piszu, pod tytułem: "Biegnij Ewka". Akcja ma na celu zebranie funduszy na rzecz Ewy Grabarczyk - nauczycielki angielskiego, która zachorowała na skutek efektów ukąszenia kleszcza. Obecnie kobieta jest rehabilitowana.

więcej
Zakończenie Turniejów Towarzyskich Pawła Papke
news

09.09.2017 r. zakończył się cykl turniejów, które rozgrywaliśmy w regionie Warmii i Mazur, by zaaktywizować rodziny, przyjaciół i wszystkich sympatyków siatkówki. Otwarta formuła spodowowała, że chętnych nie brakowało.

więcej
Trening Pokazowy UKS TEMPO-25 OLSZTYN
news

04.09.2017 r. wraz z olsztyńskim trenerem Błażejem Kolpy zorganizowaliśmy trening pokazowy dla chłopców z rocznika 2005, 2006. Zachęcaliśmy tym samym do regularnych treningów siatkarskich.

więcej
Wspólne bicie rekordu Guinessa w Krakowie
news

24.08.2017 r. to dzień startu LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017, ale także wspólna akcja PZPSu i radia RMF FM. O 11:30 zaczęlismy meczem gwiazd z Antkiem Smykiewiczem, Adrianną Pałką, Waldemarem Wspaniałym, a o 13:00 ruszamy z biciem rekordu Guinessa w odbijaniu piłki siatkowej na Rynku w Krakowie.

więcej
Wizyta w Studiu Polsat News
news

23.08.2017 r. byłem gościem porannego wydania programu "Nowy Dzień" w Polsat News. Dzień przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy, rozmawialiśmy o formie drużyny narodowej, oczekiwaniach kibiców i sprawach organizacyjnych związanych z przygotowaniami na PGE Narodowym.

więcej
Mecy otwarcie #ME na stadionie narodowym
news

Już 24.08.2017 r. odbędzie się mecz inauguracyjny Mistrzostw Europy na Stadionie Narodowym w Warszawie z udziałem  65 tysięcy kibiców. Przeciwnikiem Polskiej reprezentacji będzie Serbia, która w 2014 r. podczas Mistrzostw Świata pierwszy raz na świecie rozpoczęła turniej siatkarski na tak dużym obiekcie.

więcej
UWAGA KOMUNIKAT
news

Turnieje Towarzyskie w piłce plażowej organizowane przeze mnie w Kętrzynie (19.08.2017 r.)  i Ełku (20.08.2017 r.) zostają odwołane.

więcej
Ostatni weekend z plażówką
news

Towarzyskie Turnieje w siatkowce plażowej Pawła Papke dobiegają końca. Przed nami ostatni weekend wspólnej zabawy w Kętrzynie i Ełku. Jest to sposób na aktywne spędzenie weekendowego popołudnia i trochę zdrowej, boiskowej rywalizacji. 

więcej