Towarzyskie Turnieje Plażowe
news

Jak co roku starujemy z Towarzyskimi Turniejami Plażowymi w naszym regionie, w których udział może wziąć każdy. Inicjatywa ma na celu aktywować do uprawiania sportu i traktować to jak rywalizację przez zabawę. 

więcej
Koszulka Mistrza Świata do kolekcji
news

Marcin Możdżonek dołączył się do naszej akcji, w której licytujemy Złoty Medal MŚ 2014, przekazując na ten cel swoją reprezentacyjną koszulkę z autografem. Przypominam, że Marcin jest Mistrzem Świata i był zawodnikiem kadry, gdy Polska walczyła o ten tytuł, w pamiętnym meczu z Brazylią.

więcej
Wizyta w Radio Eska
news

26.06.2017 r. na zaproszenie Radia Eska spotkałem się z dziennikarką Anitą Kozłowską, z którą wymieniliśmy kilka zdań na temat nadchodzącego Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 i licytacji medalu MŚ 2014, którego finał odbędzie się podczas meczów finałowych tego turnieju.

więcej
Kinder Sport w Zabrzu
news

29.06.2017 r. w Zabrzu odbył się finał Kinder Sport - imprezy pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, której ambasadorami są m.in. Piotr Gruszka, Wojciech Grzyb, Sebastian Świderski czy Paweł Woicki.

więcej
Poranne Pytania w Radio Olsztyn
news

24.06.2017 r. byłem gościem "Porannych Pytań" w audycji Radia Olsztyn. Rozmowa toczyła się wokół bieżących problemów w kraju: reformy edukacji, ustawy sportowej, legalizacji leczniczej marihuany.

więcej
Ustawa o sporcie
news

20.06.2017 r., na sali plenarnej w Sejmie zadawałem pytania dotyczące Ustawy Sportowej. Moje wątpliwości budzi m.in. lustarcja sportowców, którzy trenowali np. w klubach wojskowych, jak również Art. 15., w którym mowa, że " w sporcie, w którym współzawodnictwo sportowe jest organizowane w formie rozgrywek ligowych, polski związek sportowy może utworzyć ligę zawodową.(...). 3. W skład ligi zawodowej w grach zespołowych wchodzą wyłącznie kluby sportowe działające jako spółki akcyjne.

więcej
Charytatywny Dwumecz Przyjaciół i Gości Hotelu Ossa
news

W długi czerwcowy weekend, w malowniczo położonej Rawie Mazowieckiej przyjaciele 4-gwiazdkowego hotelu Ossa oraz aktorzy Teatru Kwadrat połączyli świetną zabawę z aktywnością na świeżym powietrzu. Wydarzenie zorganizowano po raz piąty. Zawody sportowe mają cel charytatywny, tym razem ruszyliśmy z pomocą podopiecznym Fundacji HEROSI.

więcej
Klub Obywatelski w Ełku
news

19.06.2017 r. w Ełku zorganizowaliśmy wspólnie z Parlamentarzystami: Kingą Gajewską - Płochocką i Arkadiuszem Myrchą, spotkanie obywatelskie poświęcone sprawom zmian w sądownictwie i reformie edukacji. Zadaliśmy pytanie "i co dalej", które było wstępem do dyskusji z lokalną społecznością.

więcej
Liga Światowa w Polsce
news

15.06.2017 roku zaczynami III turniej Ligi Światowej, który tym razem odbędzie się w Polsce. W czwartek (15.06.2017), w Katowicach podejmiemy Rosję. Na kolejne dwa starcie przeniesiemy się do Łodzi, gdzie stawimy czoła Iranowi w sobotę (17.06.2017) i reprezenatcji Stanów Zjednoczonych w niedzielę (18.06.2017 r.). Wszystkie mecze można obejrzeć w Polsacie Sport i na www.polsatsport.pl.  Start wszystkich spotkań 20:15. Serdecznie zapraszam.

więcej