II Wojewódzki Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie

II Wojewódzki Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie

II Wojewódzki Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie już za nami. Zgodnie z zapowiedziami zawodniczek, pojedynki były pełne sportowych emocji. Drużyny walczyły o każdy punkt. Mimo to humory dopisywały i część ruszała do siatki po piłkę tanecznym krokiem. Ostatecznie po zaciętym meczu między drużyną Urzędu Celnego i Stempelkami ze Straży Granicznej, zwycięstwo odniosły strażniczki. W ten sposób obroniły zeszłoroczny tytuł najlepszej drużyny.

W miniony piątek o godzinie 9:30 rozpoczęła się rywalizacja pomiędzy zawodniczkami o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Nie najlepsza pogoda przeniosła zawody z boisk przy plaży do obiektu sportowego Ośrodka Sportu – Rekreacji w Olsztynie przy ul. Olimpijskiej.

Od samego początku czuć było sportową atmosferę. Kibice mogli zobaczyć pełne poświęcenia akcje, mocne serwisy, wysokie odbicia, skuteczne bloki i silne ściny. Walka o każdy punkt nie przeszkadzała zawodniczkom świetnie się bawić, czy biegać po boisku tanecznym krokiem.

Ostatecznie do meczów o czołowe miejsca w turnieju stanęły siatkarskie pary – o 3 i 4 z KPP Iława z drużyną mieszaną Komendy Miejskiej w Olsztynie i Oddziału Prewencji Policji, 1 i 2 miejsce drużyna Urzędu Celnego ze Stempelkami z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie.

Po zaciętej walce na 4. miejscu uplasowała się drużyna KMP/ OPP. Trzecie miejsce zajęły zawodniczki z KPP Iława. Na miejscu drugim po zaciętej walce finałowej znalazły się zawodniczki z Urzędu Celnego. Reprezentantki Straży Granicznej obroniły tytuł najlepszej drużyny turnieju i zajęły miejsce pierwsze a jedna z zawodniczek Stempelków, Sylwia Skowrońska otrzymała tytuł najlepszej zawodniczki turnieju.