Cykl Szkoleń z Programu KLUB 2017 - zakończony

Cykl Szkoleń z Programu KLUB 2017 - zakończony

Pierwsze spotkanie, w Olsztynie, odbyło się  27.03.2017 r. Zainteresowanie było bardzo duże, jak na tak krótki okres przygotowawczy. Podjęliśmy decyzję, że zainicjujemy cykl szkoleń w całym województwie. Odbyliśy kolejnych 5 spotkań w: Olsztynie, Iławie, Giżycku, Szczytnie i Ełku. Frekwencja nie dopisała nam tylko w Elblągu. 

Do 10.04. 2017 r. przez 14 dni , przeszkoliliśmy 120 klubów sportowych z całego regionu, reprezentujących wachlarz dyscyplin sportowych. Odbyliśmy kilka godzin dyskusji, która była dla nas szkołą, jak przygotowywać się do kolejnych programów. Okazało się, że uczyliśmy się od siebie nawzajem i to najcenniejsza lekcja, jaką z tego szalonego okresu wyciągnąłem. 

Cieszę się, że mogliśmy się spotkać osobiście. Dziękuję Prezesowi Warmińsko- Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, że był tak przychylny naszemu pomysłowi i udzielił nam swojego wsparcia.

W każdym mieście mogliśmy liczyć na życzliwe osoby od spraw organizacyjnych, którym leżało na sercu dobro lokalnej społeczności sportowej.

Trzymam za Was kciuki, liczę, że wnioski będą wypełnione bezbłędnie, że otrzymacie dofinansowanie i będziecie sięgać po następne. 

Czekam na wiadomości z dobrymi nowinami.

Pozdrawiam i dziękuję serdecznie za tak liczną odpowiedź na moje zaproszenie.