Cztery szkolenie z Programu Klub za nami

Cztery szkolenie z Programu Klub za nami

Od dwóch tygodni Biuro Poselskie Pawła Papke we współpracy z Warmińsko - Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej organizuje szkolenie z Programu Klub 2017 Ministerstwa Sportu i Turystyki. Do tej pory na nasze zaproszenie odpowiedziało ok. 80 klubów sportowych wszystkich dyscyplin sportowych.

Nasz cykl szkoleniowy rozpoczęliśmy w Olsztynie. Zaraz po nim zauważyliśmy, że zainteresownie spotkaniami jest bardzo duże, więc zdecydowaliśmy się podjąć inicjatywę również w innych miastach naszego województwa. Bylismy już w Giżycku i Iławie, a przed nami Elbląg, Szczytno i Ełk.

Celem szkolenia jest przedstawienie zasad Programu, rozmowa o najczęstszych błędach merytorycznych popełnianych we wnioskach, kryteria oceny formularza i panel wolnych pytań.

Odzew, jaki od Państwa mamy po spotkaniach jest bardzo pozytywny i cieszą wiadomości z podziękowaniem za merytoryczne poprowadzenie spotkań.

Jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w szkoleniu, proszę o zapisy wysyłając zgłoszenie na pawel.papke@sejm.pl z dopiskiem miasta . Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Najbliższe terminy spotkań:

9 kwietnia 2017, niedziela, godz. 17:00
Elbląg – Kryte lodowisko w Elblągu, ul. Karowa 1, Sala konferencyjna.

10 kwietnia 2017, poniedziałek, godz. 15:00
Szczytno – Gimnazjum nr 2, ul. Jerzego Lanca 1

10 kwietnia 2017, poniedziałek, s. nr 6, godz. 18:30
Ełk – Zakład Doskonalenia Zawodowego, sala nr 6, ul. Armii Krajowej 43