Spotkania z młodzieżą - Ełk i Szczytno

Spotkania z młodzieżą - Ełk i Szczytno

12.02.2018 r. wraz z Marcinem Prusem - Ambasadorem Szkolnych Ośrodków Sportowych PZPS odwiedziliśmy dwie szkoły w Ełku i uczestniczyliśmy w oficjalnym otwarciu SOSu w Szczytnie. Ze względu na reformę oświaty ośrodek został przeniesiony z Gimnazjum do Szkoły Podstawowej nr 6.

Trzy spotkania motywacyjne, w których wzięliśmy udział, miały za zadanie pokazać młodzieży, że wszystko w życiu jest możliwe, jeśli sobie na to zapracujemy. Sukcesy i porażki są wliczone w każdy sport i mają za zadania motywować, by w życiu osiągać jeszcze więcej i sięgac jeszcze wyżej. Na przykładzie naszych karier sportowych mogliśmy zaprezentować dzieciom, że należy wierzyć w siebie, korzystać z ogromnego dobrodziejstwa, jakie obecnie mają: sal sportowych, sprzętu i wyposażenie i czerpać z doświadczenia, jakie my po sobie zostawiliśmy.

Cieszę się ogromnie, że spotkania spotkały się z tak symaptycznym przyjęciem i wywarły pozytywny wpływ na trenerów, młodzież i rodziców. Na pewno nie będzie to ostatnie tego rodzaju wydarzenie w Ełku i Szczytnie. Chętnie skorzystamy z ponownych zaproszeń i wymyślimy równie atrkacyjną formę przekazu.

Podsumowanie wideo znajdziecie pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=POvbIV4-RT4