Zlicytowaliśmy Medal MŚ 2014

Zlicytowaliśmy Medal MŚ 2014

16.07.2017 r. o g. 11:00 zakończyła się licytacja medalu Złotego Medalu Mistrzostw Świata 2014 r.Fundusze, które w kwocie 7 105 zł zostaną przekazane Fundacji Ewy Błaszczyk A Kogo,a  stamtąd do Kliniki Budzik w Olsztynie.

Serdecznie dziękuję wszystkim Państwu, którzy zaangażowaliście się w szerzenie informacji o licytacji medalu. Dzięki temu udało nam się zebrać kwotę 7 105 zł, dzięki której, zakupiony zostanie sprzęt do codziennej pracy personelowi medycznemu Kliniki Budzik w Olsztynie.

Ponad miesiąc straraliśmy się przekazywać jak najwięcej informacji o medalu. Do akcji dołączył się Marcin Możdżonek, który przekazał dodatkowo koszulkę reprezentacyjną, ze swoim autografem.

Zwycięzca licytacji otrzyma dwuosobowe zaproszenie na Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 r. Podczas finałowego rozstrzygnięcia turnieju, 23.07.2017 r. w Olsztynie, nad jez. Ukiel, odbędzie się oficjalna prezentacja medalu, który przekażę Zwycięzcy licytacji wraz z dołączonymi fantami.

Na prezentacji nie zabraknie również reprezentantów Kliniki Budzik w Olsztynie i reprezentantki Fundacji Ewy Błaszczyk A Kogo.