II GALA WMZPN

II GALA WMZPN

Już II raz Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, uhonorował wszystkich tych, którzy poprawiają wizerunek piłki w regionie, dbają o jego rozwój, przyczyniają się do sukcesów. Na sali obecni byli: trenerzy, działacze, samorządowcy, piłkarze, kluby sportowe, ponad 200 osób, dla których piłka nożna jest codzienną pracą.

Współpraca z WMZPN trwa nieprzerwalnie od 3 lat. Każdego roku, spotykam się z wieloma klubami młodzieżowymi różnych dyscyplin, w tym klubami piłkarskimi, poznaję historie tych klubów, działaczy, sponsorów i fanatyków. Z Marek Łukiewski - Prezes WMZPN współpracujemy z nimi od kilku lat, mobilizując ich po sięganie po środki finansowe na działalność.

Miałem przyjemność pogratulować wszystkim wyróżnionym w kategorii DZIAŁACZ ROKU 2019. Dowiedziałem się o kolejnych pomysłach piłkarskiego środowiska na rozwój piłki, o ewaluacji wprowadzonych rozwiązań, ale także problemach warmińsko-mauzrskiej piłki. Z pewnością będę pomagać temu środowisku, w końcu 3000 dzieci i młodzieży decyduje się na regularne treningi tej dyscypliny.