Turniej charytatywny w Korszach

Turniej charytatywny w Korszach

03.12.203 r. zorganizowaliśmy w Korszach turniej charytatywny na rzecz Szymona, który uległ kontuzji podczas reprezentowania drużyny Pomarańcze Korsze w rozgrywkach piłkarskich. Udało się zebrać około 3 tysięcy zotych z wpisowego z turnieju. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Burmistrza Korsz - Jana Adamowicza.

Gdy podczas kampanii wyborczej otrzymałem wiadomość od jednego z mieszkańców Korsz - Mateusza Krajewskiego z zapytaniem, czy możliwe jest zorganizowanie spotkania, zmieniłem trasę i w ciągu kilku godzin pojawiłem się na miejscu. Spodziewałem się spotkania przy kawie, a zastałem kilkanaście osób zgromadzonych na placu, którzy mieli ochotę wesprzeć Koalicję Obywatelską w wyborach. Opowiedzieli mi wówczas także o problemach, jakie chcieliby rozwiązać. Obiecałem, że to pierwsze, ale nie ostatnie nasze spotkanie. Już po wyborach wspólnie z aktywnymi mieszkańcami Korsz zorganizowaliśmy siatkarski turniej charytatywny. Do współpracy zaprosiliśmy  Burmistrza. Nikt nie odmówił pomocy, każdy dołożył swoją cegiełkę. W turnieju wzięło udział 10 drużyn. Realizując swoje pasje siatkarskie wspomogli kolegę po fachu.

Serdeczne podziękowania dla Mateusza Krajewskiego, Andrzeja Bukiejko. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie dalej układała się tak wzorowo.