Wizytacja w Klinice Budzik Dla Dorosłych w Olsztynie

Wizytacja w Klinice Budzik Dla Dorosłych w Olsztynie

30.05.2017 r. odwiedziłem Klinikę Budzik dla Dorosłych w Olsztynie, funkcjonującej przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie. Rozmawiałem z pacjentami, a personel medyczny sprawującey codzienną opiekę nad poprawą zdrowia podopiecznym opowiedział mi o trudach swojej pracy.

Jestem pozytywnie zaskoczony ogromnymi postępami medycznymi, jakie dzieją się w tej Klinice. Ciężka praca lekarzy, rehabilitantów, fizjoterapeutów przynosi efektowne rezultaty. Do dopiero początek działania oddziału, dlatego wciąż brakuje jeszcze doposażenia by skuteczniej i szybciej prowadzić zajęcia z pacjentami. Zdecydowałem się na podjęcie współpracy z Fundacją Ewy Błaszczyk "A Kogo?", na rzecz której przekazuję Złoty Medal MŚ z 2014 roku wraz z oficjalnym kalendarzem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Pieniądze z licytacji, która oficjalnie wystartuje 10.06.2017 r.  na http://charytatywni.allegro.pl/, zostana przekazane na rzecz Kliniki Budzik dla Dorosłych w Olsztynie.

10.06.2017 r. w siedzibie Fundacji w Warszawie, podczas spotkania medialnego z okazji Dnia Mamy i Dziecka, nastąpi oficjlane przekazanie medalu i rozpoczęcie licytacji.

Liczę, że medal uda się przekazać hojnemu ofiarodawcy, któremu bliska jest inicjatywa pomocy innym.

Serdecznie dziękuję dr n. med. Tomaszowi Siwkowi - Koordynatorowi Oddziału Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie za pomoc w organizacji przedsięwziecia. 

Wkrótce więcej informacji na ten temat.

https://www.facebook.com/PawelPapke/videos/1540114972699473/