Wyniki wyborcze

Wyniki wyborcze

27 023 głosy oddane na mnie w wyborach parlamentarnych 2023 r. przy rekordowej frekwencji wyborczej to dla mnie zaszczyt. To sygnał, że jestem potrzebny w środowiskach, w których z naturalnych względów, występuję najczęściej. Gwarantuję Wam, że ta kadencja będzie powodem do naszej wspólnej dumy.

Daliście sygnał, że w polityce potrzebna jest zmiana stylu. Wybieraliście świadomie tych, którzy są obecni w Waszym mieście, miasteczku i wsi.
Obdarzyliście zaufaniem osoby, które mają zdolność wpłynąć na konkretne sektory naszej gospodarki. Głosowaliście mądrze w oparciu o swoje najważniejsze prawa i przekonania.
W obliczu tego co powyżej, osiągnięty wynik jest dla mnie osobistym sukcesem, który wskazuje, że model, jaki do tej pory proponowałem jest akceptowany.
Dalej zamierzam być wśród Was, nie w świetle kamer. Będę w odpowiedzi na Wasze problemy, będę zapraszał Was do współpracy przy swoich projektach. Będę Was zapraszał do aktywności, będę tam, gdzie Wy. Zawsze.
Dziękuję.
Wszystkim, którzy zaangażowali się obywatelsko w te wybory należą się laury zwycięstwa. Każdy, kto zagłosował, liczył, dbał o bezpieczeństwo, pilnował, każdy, kto chciał być częścią tych wyborów. Jesteśmy wspaniałym społeczeństwem, w końcu zjednoczonym.
Wzruszające to chwile, historyczne wydarzenia. Coś niesamowitego.