#PapkeCUP

#PapkeCup w województwie warmińsko - mazurskim

Rozpoczynamy zmagania w ramach amatorskich turniejów siatkówki plażowej #PapkeCUP w województwie warmińsko - mazurskim! Pierwszy z nich, szczególny, rozgrywany po raz pierwszy w formule współorganizatora z Michałem Kądziołą. Na niego zapraszam wszystkich, dla których gra na piasku to nie tylko rozrywka ale także rywalizacja.

 

 

17-18 czerwca 2023 r. w Olsztynie nad Jeziorem Ukiel, zostanie rozegrany turniej siatkówki plażowej #PapkeCup dla par męskich i żeńskich. Współorganizatorem wydarzenia jest Reprezentant Polski w siatkówce plażowej i Mistrz Polski - Michał Kądzioła. Do turnieju mogą przystąpić zainteresowani (liczba miejsc ograniczona) wysyłając zgłoszenie:

Istnieje możliwość zapisu w dniu turnieju, na miejscu, do godziny 8.30 jeśli będą jeszcze wolne miejsca. Przy bardzo dużym zainteresowaniu, dopuszczone będą drużyny na podstawie czasu zapisu. Pary męskie będą rozgrywać turniej dwudniowy, pary żeńskie jednodniowy. Wpisowe to 30 zł od pary, które zostanie przekazana na cele charytatywne  - Jana Janowiaka z Gminy Stawiguda.

Wygrani turnieju zostaną uhonorowani dziką kartą do turnieju Orlen Beachvolleyball Tour Olsztyn 2023 rogrywanego w dniach 23-25 czerwca 2023 w Olsztynie. To poważne granie, wydarzenie pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Wielka siatkówka wraca więc do Olsztyna i będzie cieszyć oczy wszystkich mieszkańców Warmii i Mazur.

Wydarzenie będzie miało charakter otwarty.

 

Edit: W turnieju wzięły udział 32 pary męskie, które rozgrywały swoje mecze od rana do wieczora. Wyczerpująca formuła meczowa to decyzja samych zawodników, którzy niedzielę przeznaczyli na rozgrywanie wyłącznie meczów finałowych, oddając pole gry 20 parom żeńskim. Zwycięzcy nie ukrywali zadowolenia z bardzo wysokiego poziomu sportowego. Rywalizacja była zacięta a chęć wystąpienia w turnieju głównym tydzień później mobilizowała do zostawienia ostatków sił na piasku.

Terminy pozostałych turniejów (aktualizowane na bieżąco).

Osoby zainteresowane zapisami na pozostałe turnieje, poza Olsztynem, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na: pawel.papke@sejm.pl

  • w tytule maila: zgłoszenie #papkecup + nazwa miejscowości
  • w treści: imiona i nazwiska zawodników, kontakt telefoniczny oraz mailowy.

Lokalizacje i terminy:

  •  24.06.2023 r. g. 14:00 Olsztynek Park Sportu, Kultury i rozrywki
  •  08.07.2023 r. g. 10:00 Tomaszkowo - Wulpinek
  •  16.07.2023 r. g. 12:00 Mrągowo Ekomarina ul. Jaszczurcza Góra
  •  05.08.2023 r. g. 15:00 Szczytno Plaża Miejska (edit: odwołane ze względu na pogodę)
  •  12.08.2023 r. g. 11:00 Olecko Plaża Miejska 'Skocznia"
  •  20.08.2023 r. g. 16:00 Szczytno Plaża Miejska