"Być dla Innych"

XIX edycja wydarzenia "Być dla Innych" Ewy Gnozy, to wydarzenie, które ma na celu  przede wszystkim integrację osób niepełnosprawnych oraz zbiórkę na wypoczynek letni dzieci i młodzieży z Domu Pomocy Społecznej w Mrągowie.

Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie zapełniło się po brzegi. Akcja przyciąga wiele ludzi dobrej woli. Korytarze zapełniają się wszelkiego rodzaju pamiątkami, słodkościami i rękodziełem. Każdy może wspomóc akcję na swój sposób, dzięki czemu to wydarzenie społeczne. Akcji oprócz występów towarzyszą: kiermasze wielkanocne, licytacje, warsztaty robienia palmy, akcja poboru krwi, pokaz graffiti, pokaz robotyki. Wśród gości od wielu lat są Paraolimpijczycy, w tym roku szermierze z Fundacji Akademia Integracji z Warszawy, wśród nich tegoroczny złoty medalista MŚ - Grzegorz Pluta, którzy na holu prowadził warsztaty szermierki na wózkach. To święto dzieci i dorosłych niepełnosprawnych, którzy razem ze zdrowymi osobami występują na scenie i integrują się w akcjach towarzyszących. 

W ramach swojej działalności wystawiłem na licytację piłkę do siatkówki z podpisami obecnych Mistrzów Świata w Piłce Siatkowej.