Podsumowanie #PapkeCUP 2022

Podsumowanie #PapkeCUP 2022

#PapkeCUP 2022 - podsumowanie.

W tym roku odwiedziliśmy: Szczytno, Dorotowo, Olsztynek, Ketrzyn, Mrągowo i zakończyliśmy XI edycję wielkim turniejem w Olsztynie.

Turnieje mają charakter amatorski, czekamy na zmagania całych rodzin, stawiamy na dobrze i aktywnie spędzony czas. Zachęcamy Was do uprawiania siatkówki plażowej, byście zarażali się sportowym życiem. Dziękuję Wam za tak liczny udział, za chęci rywalizowania, za wysiłek, jaki zostawiacie na piasku.

Turnieje między 09.07.2022 a 30.07.2022 r. zgromadziły łącznie 120 zawodniczek i zawodników. Walczyliśmy różnorodnymi systemami w zależności od dostępnej infrastruktury i ilości zgłoszonych par. Graliśmy turnieje męskie, męsko - żeńskie i mixty. Zawsze towarzyszyła nam świetna atmosfera, a to w turniejach jest naistotniejsze.

W ramach podsumowania:
1. W Szczytnie zagrało 10 par męskich i żeńskich.
2. W Dorotowie graliśmy mixty, w turnieju uczestniczyło 5 par.
3. Olsztynek to stałe miejsce organizowanych turniejów, tu frekwencja była zadowolająca, w zmaganiach wzięło udział 8 par i rozegraliśmy turniej męski i żeński.
4. W Kętrzynie kochają granie. Do rywalizacji stanęło 15 par męskich, żeńskich i mieszanych. Dobrej zabawy nie było w stanie nic popsuć.
5. W Mrągowie oglądaliśmy w akcji 6 par męskich, które przy okazji wakacji i planowania wypoczynku nad jeziorem, dołączyli do naszego wydarzenia.
6. Najwięcej chętnych zgłosiło się na tuniej w Olsztynie na Plaży Miejskiej. Infrastruktura pozwalała przeprowadzić równocześnie dwa turnieje: męski i żeński. Do rywalizacji stanęło ponad 20 duetów. Do wygrania były atrakcyjne nagrody finansowe i sportowe, co z pewnością zaostrzyło rywalizację. Na szczęście turniej został pozytywnie oceniony za organizację. Powtórzymy tę akcję w następnym roku, podejrzewam, że z jeszcze większym przytupem:-)


Sami zobaczcie co się działo: