WOŚP 2024

WOŚP 2024

Jak co roku o tej porze, biorę udział w fantastycznej inicjatywie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 32. Finał przed nami, a jeśli tak, to zapraszam Was do wzięcia udziału w licytacjach zaproszeń na mecze z udziałem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Piłce Siatkowej.

Nawiązałem współpracę z czternastoma sztabami (i zapewne będę aktualizował te dane bliżej finału), przekazując im voucher dla dwóch osób, na dwa dni turnieju Huberta Jerzego Wagnera 2024 w Krakowie. Ogromne serce w tym przedsięwzięciu pokazali także pracownicy Fundacji Huberta Jerzego Wagnera - organizatora Memoriału. Dajemy szansę każdemu w woj. wamińsko - mazurskim do obejrzenia popisów siatkarzy na żywo. Wśród zaproszonych drużyn będzie okazja na spotkanie z czołówką siatkarskiego świata. Choć turniej jest towarzyski, należy do najważniejszych wydarzeń sportowych w naszym kraju. Jest też najlepszym turniejem towarzyskim na świecie, o wspaniałej historii, której początki sięgają Olsztyna.

Śledzcie kanały informacyjne swoich lokalnych sztabów i niech dzieje się magia! Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! Siema.