Dzień Dziecka z Olimpiadami Specjalnymi
news

Na kortowskich boiskach w Olsztynie odbył się turniej Olimpiad Specjalnych, których jestem Patronem Honorowym. Na rozpoczęcie zmagań piłkarskich rozegraliśmy mecz pokazowy: Olimpiady Specjalne Polska - Specjalny Osrodek Szkolno - Wychowawczy w Olsztynie..i przegraliśmy 0:2

więcej
Wizytacja w Klinice Budzik Dla Dorosłych w Olsztynie
news

30.05.2017 r. odwiedziłem Klinikę Budzik dla Dorosłych w Olsztynie, funkcjonującej przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie. Rozmawiałem z pacjentami, a personel medyczny sprawującey codzienną opiekę nad poprawą zdrowia podopiecznym opowiedział mi o trudach swojej pracy.

więcej
Finał koncertu Stowarzyszenia Strzał w 10
news

20.05.2017 r. odbył się koncert charytatywny na rzecz dzieci z Zespołem Downa, organizowany przez Stowarzyszenie Strzał w 10. Muzyczną oprawą zajął się zespół The PaintKillers.

więcej
Wybory Miss Wenus - Kortowiada 2017
news

18.05.2017 r. rozpoczęły sie obchody Kortowiady 2017 - Juwenaliów Studentów Uniwesytetu Warmińsko - Mazurskiego. Wydarzenie od kilku lat jest znakiem rozpoznawczym Olsztyna, o wysokim poziomie organizacyjnym imprezy słyszała cała Polska. Studenci innych miast biorą z nas przykład. Po pochodzie, na Stadionie w Kortowie, jedną z głównych atrakcji był wybór MISS WENUS 2017 - najpiękniejszej studentki UWM Olsztyn.

więcej
Węgorzewskie Spotkanie Obywatelskie
news

17.05.2017 r., w Węgorzewskim Centrum Kultury, odbyło się Spotkanie Obywatelskie pt.: "Porozmawiajmy o Polsce", organizowane przez Platformę Obywatelską, a nadzorowane przez Biuro Poselskie Pawła Papke. Na spotkaniu obecni byli: 1. Sławomir Nitras - przedstawiciel Szczecina, były: Europoseł i Minister Spraw Zagranicznych w Gabinecie Cieni Ewy Kopacz 2. Monika Wielichowska - reprezentantka Kłodzka, Posłanka zaangażowana w sprawy Praw Kobiet, pracująca w Komisjach Infrastruktury, Finansów Publicznych i Unii Europejskiej 3. Tomasz Piotr Nowak - przedstawiciel Konina, członek Komisji: Energii i Skarbu Państwa, spraw polityki energetycznej Unii Europejskiej.

więcej
Spotkanie Obywatelskie Warmińsko - Mazurskie
w drodze

17.05.2017 r. na terenie województwa warmińsko - mazurskiego odbędą się spotkania obywatelskie Parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej z mieszkańcami regionu. Biuro Poselskie Pawła Papke jest organizatorem spotkania w Węgorzewie o godzinie 17:30, w Węgorzewskim Domu Kultury, przy ul. Bema 14. Spotkanie ma charakter otwarty, oparte będzie na dialogu, dotyczącym lokalnych problemów powiatu, nie zabraknie również dyskusji o bieżącej sytuacji w kraju i wprowadzanych reformach: edukacji i sądownictwa.

więcej
Koncert Charytatywny
news

Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa "Strzał w 10" organizuje koncert charytatywny na rzecz swoich podopiecznych.

więcej
#BłękitnyMarszWolności
w drodze

06.05.2017 r. odbył się w Warszawie Błękitny Marsz Wolności zorganizowany przez Platformę Obywatelską. Do wspólnego manifestowania przyłączyły się także ugrupowania: .Nowoczesnej, PSL i KOD-u, Związek Nauczycielstwa Polskiego, Samorządowy Komitet Protestacyjny i inne organizacje społeczne. Udziału odmówiło ugrupowanie Kukiz'15.

więcej
Turniej w Wąbrzęźnie
news

Niedawno otrzymałem zaproszenie na XII Jubileuszowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Wąbrzeskiego. Niestety nie mogłem uczestniczyć w nim osobiście, ale znalazłem na to sposób.

więcej