Trening młodzieżowy w Białej Piskiej
news

Mam taką zasadę, że w terenie staram się być wszędzie, gdzie tylko mogę, gdzie siły i zdrowie pozwoli. Mając przygotowane szkolenie w Ełku, chętnie skorzystałem z dwóch innych zaproszeń. Jedno z nich to trening siatkarski w Białej Piskiej z młodzieżą. Byłemu Senatorowi Markowi Konopce się nie odmawia. Z ogromną przyjemnością spotkałem się z uczniami, nauczycielami i podzieliłem się wiedzą siatkarską.

więcej
WAŻNE!!!ZMIANA TERMINU SZKOLENIA IŁAWA
news

Drodzy Państwo, ze względu na liczne prośby o zmianę terminu szkolenia w Iławie z 08.03.2018 r. na 12.03.2018 r. osób zainteresowanych szkoleniem, podjęliśmy dziś decyzję, by przychylić się do tego wniosku. Liczę, że Państwo zgromadzicie się licznie w sali konferencyjnej przy Stadionie Miejskim przy ul. Sienkiewicza 1 w Iławie, o g. 17:00

więcej
Szkolenie w Ełku - zakończone
news

02.03.2018 r. spotkaliśmy się w kameralnym gronie, by porozmawiać o programie MSiT "Sportowa Polska - program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej edycja 2018". Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele Urzędów Miasta, OSiRów, kluby sportowe. Łącznie około 20 osób.

więcej
V Turniej Siatkówki w Jedwabnie
news

Po raz piąty  Gmina Jedwabno organizuje turniej siatkarski, w którym mam okazję uczestniczyć. Zawody to akcja prosportowa,a to moje środowisko naturalne. Mnóstwo sił pozostawionych na parkiecie, emocje, które zawsze towarzyszą przy pojedynkach siatkarskich i mnóstwo świetnej gry. Cieszę się z kolejnego zaproszenia i z miłą chęcią uczestniczyłem w tym wydarzeniu.

więcej
Bezpłatne szkolenia na pozyskiwanie funduszy na inwestycje sportowe
news

16.02.2018 r. rozpoczął się tegoroczny cykl szkoleń. W tej edycji rozpoczynamy od "Sportowej Polski" - programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej, która skierowana jest do podmiotów: sektora publicznego, szkół i klubów sportowych. Na moje zaproszenie odpowiedziało ponad 60 zainteresowanych osób z całego województwa. Patrnerem wydarzenia, tak jak w poprzednim roku został Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej. Szkolenie zainagurował Jakub Rutnicki - Poseł na Sejm RP, który w tej materii pracuje od kilku lat w województwie wielkopolskim. Przyszedł czas na następne.

więcej
RDOŚ w Olsztynie ocalony
news

Na wniosek Jana Heichela  Prezesa Warmińsko - Mazurskiej Rady Rolniczej wystosowałem interpelację 18453 do Ministerstwa Środowiska. Dnia 22.02.2018 r. otrzymałem decyzję Rady Ministrów z 12.02.2018 r., w której projekt ustawy likwidujący Regionalny Ośrodek Ochrony Środowiska w Olsztynie NIE ZOSTANIE zlikwidowany.

więcej
Piknik Walentynkowy Morsów
news

Walentynkowy Piknik Morsów to idealna okazja do okazania serca drugiemu człowiekowi i z takim podejściem spotkałem się podczas tego wydarzenia w Szczytnie. Z ogromną przyjemnością podarowałem fanty na licytację #DlaKarola, dla którego zebrało się tyle osób. Zrobili coś dobrego - sportowego dla siebie i przy okazji zasilili konto chorego chłopca.

więcej
Bezpłatne szkolenia z programów MSiT
news

16.02.2018 r. do Olsztyna przyjedzie Jakub Rutnicki - Poseł na Sejm RP, który na moje zaproszenie poprowadzi szkolenia z zakresu pozyskiwania dotacji w programów MSiT m.in. Sportowa Polska czy Program inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu. Poseł Rutnicki od kilku lat prowadzi szkolenia w województwie wielkopolskim i może pochwalić się wieloma inwestycjami zakończonymi z sukcesem. Jest mi niezmiernie miło, że pozytywnie odpowiedział na wystosowana przeze mnie zaproszenie.

więcej