V Turniej Siatkówki w Jedwabnie
news

Po raz piąty  Gmina Jedwabno organizuje turniej siatkarski, w którym mam okazję uczestniczyć. Zawody to akcja prosportowa,a to moje środowisko naturalne. Mnóstwo sił pozostawionych na parkiecie, emocje, które zawsze towarzyszą przy pojedynkach siatkarskich i mnóstwo świetnej gry. Cieszę się z kolejnego zaproszenia i z miłą chęcią uczestniczyłem w tym wydarzeniu.

więcej
Bezpłatne szkolenia na pozyskiwanie funduszy na inwestycje sportowe
news

16.02.2018 r. rozpoczął się tegoroczny cykl szkoleń. W tej edycji rozpoczynamy od "Sportowej Polski" - programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej, która skierowana jest do podmiotów: sektora publicznego, szkół i klubów sportowych. Na moje zaproszenie odpowiedziało ponad 60 zainteresowanych osób z całego województwa. Patrnerem wydarzenia, tak jak w poprzednim roku został Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej. Szkolenie zainagurował Jakub Rutnicki - Poseł na Sejm RP, który w tej materii pracuje od kilku lat w województwie wielkopolskim. Przyszedł czas na następne.

więcej
RDOŚ w Olsztynie ocalony
news

Na wniosek Jana Heichela  Prezesa Warmińsko - Mazurskiej Rady Rolniczej wystosowałem interpelację 18453 do Ministerstwa Środowiska. Dnia 22.02.2018 r. otrzymałem decyzję Rady Ministrów z 12.02.2018 r., w której projekt ustawy likwidujący Regionalny Ośrodek Ochrony Środowiska w Olsztynie NIE ZOSTANIE zlikwidowany.

więcej
Piknik Walentynkowy Morsów
news

Walentynkowy Piknik Morsów to idealna okazja do okazania serca drugiemu człowiekowi i z takim podejściem spotkałem się podczas tego wydarzenia w Szczytnie. Z ogromną przyjemnością podarowałem fanty na licytację #DlaKarola, dla którego zebrało się tyle osób. Zrobili coś dobrego - sportowego dla siebie i przy okazji zasilili konto chorego chłopca.

więcej
Bezpłatne szkolenia z programów MSiT
news

16.02.2018 r. do Olsztyna przyjedzie Jakub Rutnicki - Poseł na Sejm RP, który na moje zaproszenie poprowadzi szkolenia z zakresu pozyskiwania dotacji w programów MSiT m.in. Sportowa Polska czy Program inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu. Poseł Rutnicki od kilku lat prowadzi szkolenia w województwie wielkopolskim i może pochwalić się wieloma inwestycjami zakończonymi z sukcesem. Jest mi niezmiernie miło, że pozytywnie odpowiedział na wystosowana przeze mnie zaproszenie.

więcej
Spotkania z młodzieżą - Ełk i Szczytno
news

12.02.2018 r. wraz z Marcinem Prusem - Ambasadorem Szkolnych Ośrodków Sportowych PZPS odwiedziliśmy dwie szkoły w Ełku i uczestniczyliśmy w oficjalnym otwarciu SOSu w Szczytnie. Ze względu na reformę oświaty ośrodek został przeniesiony z Gimnazjum do Szkoły Podstawowej nr 6.

więcej
57. Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Warmii i Mazur
news

11.02.2018 r. w "Przystani" w Olsztynie odbył się 57. Plebiscyt Sportowy Gazety Olsztyńskiej. Galę Sportu i Biznesu poprowadził Krzysztof Ibisz. Przedsiewzięcie stąło na wysokim poziomie i było uhonorowaniem ciężkiej pracy sportowców z naszego regionu. Wśród wyróżnionych znaleźli się między innymi: Kondrad Bukowiecki czy Przemysław Opalach.

więcej