Projekt d@vinci
news

W ramach konkursu „Spełniamy marzenia” do Warmińskiej Winnicy przyjechały dzieci i młodzież w wieku 13 – 21 lat, w ramach realizowanego programu d@Vinci. Dzieci i młodzież pochodzą z różnych form pieczy zastępczej oraz z rodzin objętych pomocą OPS.

więcej
Turnieje Plażowe Pawła Papke
news

Za nami pierwszy turniej w Mrągowie, który odbył się 07.07.2018 r. Kilka drużyn zacięcie przystąpiło do rywalizacji w amatorskim turnieju #PapkeCup. Były efektowne akcje, dużo dobrej zabawy i śmiechu. Pogoda dopisała a w organizacji pomół mi niezawodny Waldemar Cybul. Przed nami kolejne dwa turnieje w: Szczytnie i Kętrzynie. Zapraszma wszystkich serdecznie do udziału. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo: http://pawelpapke.pl/turnieje-plazowe_11.html

więcej
FINAL SIX
news

W tym tygodniu czekają nas pierwsze dwa mecze w turnieju finałowym #VNL - Final Six. Polska Męska Reprezentacja pojechała do francuskiego Lille, żeby stawić czoła Rosjanom i Amerykanom. Oprócz Polaków i gospodarzy turnieju, w najlepszej szóstce zawodów znaleźli się ponadto Brazylia i Serbia.

więcej
Siatkarska Liga Narodów
news

25-27.05.2018 r. startuje pierwszy poważny sprawdzian formy naszej męskiej Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej przed własną publicznością. I turniej odbędzie się w Katowicach i Krakowie, gdzie nasi podopieczni zmierzą się z reprezentacjami: Korei Płd, Rosji i Kanady. Jak poradzą sobie w tych starciach - okaże się już niedługo.

więcej
Kortowiada 2018
news

Najlepsze Juwenalia w całej Polsce odbywają się w Olsztynie. Tysiące studentów z Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego otryzmuje symboliczne klucze do miasta i przejmuje je na cały długi weekend. Mnóstwo pozytywnej energii, zabawy, muzyki towarzysyz co roku temu świętu.

więcej
Senioriada w Nidzicy
news

15.05.2018 r. odbyła się I edycja Senioriady w Nidzicy. Kilkadziesiąt osób wzięło czynny udział w różnorodnych konkurencjach sportowych. Z uśmiechem na ustach i dla zdrowotności. Miałem przyjemność objąc patronatem to wydarzenie i ufundować medale zwycięzcom.

więcej
Szkolenia zakończone
news

Miło mi poinformować, że II edycja szkoleń z Programu "Klub" MSiT, które zdecydowałem się prowadzić dla klubów sportowych dobiegła końca. W zeszłym roku 120 podmiotów w ciągu 6 spotkań w całym województwie, podjęło współpracę z moim biurem poselskim. W tym roku kolejnych 90 otrzymało cenne wskazówki, jak poprawnie napisać wniosek, by otrzymać dofinansowanie w wysokości 10.000 bądź 15.000 zł.

więcej
SZKOLENIA Z PROGRAMU KLUB
news

Zapraszam reprezentantów klubów sportowych wszystkich dyscyplin sportowych, do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu z "Programu KLUB" - Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerem wydarzenia jest Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej. W całym województwie odbędzie się 8 spotkań. Przewidywany czas szkolenia 1,5 h. Dofinansowanie w programie sięga 10.000 tys. zł (klub jednosekcyjny), 15.000 zł (klub wielosekcyjny). Można z niego opłacić trenera, kupić sprzęt sportowy bądź zorganizować obóz.  

więcej
Akademia Przyszłości w Ełku
news

Wolontariat, praca na rzecz innych to działania, które szczególnie przykuwają moją uwagę. Akademia Przyszłości w Ełku to iinowacyjny projekt, który ma na celu przygotować dzieci mnie j uzdolnione, obarczone problemami w nauce, gorzej sobie radzące do wejścia w dorosłe życie i nabycia umiejętności radzenia sobie tu i teraz. Jest wiele sposobów, by zmotywować je do działania. Jedną z nich jest spotkanie z motywatorem.

więcej