OBO 2020 - wyniki
news

Długo oczekiwane wyniki OBO 2020 są już znane. Przypomnę tylko, że w tym roku z racji znowelizowanej ustawy, samorządy muszą przeznaczyć na OBO dużo wyższe kwoty niż w latach ubiegłych.

więcej
Wyniki wyborów parlamentarnych
news

Jestem niezwykle wdzięczny każdemu, kto 13 października udał się do urn wyborczych. Każdemu z Was, kto zaufał mojej osobie chciałbym powiedzieć po prostu DZIĘKUJĘ. To dowód dla mnie, że moja praca jest zauważalna w regionie a kierunek, do kontynuowania. Cieszę się na nadchodzący czas, na spotkania z Wami i konsultacje ws. nowych pomysłów. Wielkie dzięki jeszcze raz. Obiecuję, że Was nie zawiodę.

więcej
news

XIX edycja wydarzenia "Być dla Innych" Ewy Gnozy, to wydarzenie, które ma na celu  przede wszystkim integrację osób niepełnosprawnych oraz zbiórkę na wypoczynek letni dzieci i młodzieży z Domu Pomocy Społecznej w Mrągowie.

więcej
V Kolorowy Piski Bieg Charytatywny
news

Jak co roku, na  początku kwietnie melduję się w Piszu, by wspólnie z Magdą Gentek i Katarzyną Sobiech wspomóc działalność charytatywną w ramach Kolorowego Piskiego Biegu. Za nami już V edycja tego wydarzenia, które z roku na rok przyciąga więcej zainteresowanych.

więcej
Powiatowy Przegląd Szkół Mrągowo
news

Powiatowy Przegląd Szkół, jak co roku, przyniósł wiele emocji i ciekawych występów. Na scenie Centrum Kultury i Turystki w Mrągowie, mogliśmy oglądać uczniów sześciu powiatowych szkół, którzy zaprezentowali swoje talenty muzyczne, aktorskie i taneczne.

więcej
Samorządowa Gala Sportu 2019
news

Miniony rok 2018 na Warmii i Mazurach obfitował w wiele niezwykłych sukcesów sportowych. Podsumowaniem tych wydarzeń była Samorządowa Gala Sportu 2019. W obecności  władz samorządu i wielu zgromadzonych gości uhonorowałem tytułem Sportową Osobowością roku 2018 - wspaniałego siatkarza PGE Skry Bełchatów, a także wychowanka Indykpolu AZSu Olsztyn - Jakuba Kochanowskiego.

więcej
Gala Sportu 2019 w Olsztynie
news

Gdy wstajesz każdego ranka i myślisz o treningu, o postawionych sobie celach, o pracy nad sobą i osiąganiu wyników, to robisz to dla siebie, pokazujesz charakter sportowca. Nie każdemu jest to dane, nie każdy ma tyle samodyscypliny, by utrzymać formę, by walczyć o siebie, nawet, gdy życie poddaje nas próbom.

więcej
Otwarcie boiska wielofunkcyjnego SP 15 Olsztyn
news

Marzymy o organizacji wielu prestiżowych, sportowych imprez i wydarzęń na skalę światową. Nasz sportowy świat rodzi się jednak tu i tera, na lokalnym podwórku i tu należy inwestować pieniądze, by z czasem czerpać radość z rozwoju dyscyplin i zawodowców, którzy mieli gdzie stawiać swoje pierwsze kroki. Inwestycja, która właśnie powstała przy SP 15 w Olsztynie, mam nadzieję, będzie właśnie temu służyło.

więcej