AZS Na Fali - Paweł Papke
w drodze

27.12.2016 r. w siedzibie Radia UWM FM, zostałem zaproszony do rozmowy w ramach audycji "AZS na fali". Marcin Zarębski pytał o sytuacje bieżącą AZSu i Plusligi, wymienilismy też zdania na temat World Tour 2017 i wyboru nowego trenera kadry narodowej.  

więcej
Interpelacja nr 7667 ( ws. pielęgniarek i położnych )
news

Grupa zawodowa pielęgniarek i położnych zaniepokojona projektem zmian w szkolnictwie zawodowym, przy moim wsparciu, walczy o konsultacje środowiskowe pomiędzy Ministerstwem Zdrowia, Edukacji a zainteresowanym Środowiskiem. To już kolejna interpelacja, którą złożyłem w tej sprawie. Przykrym jest, że odpowiedź jest skopiowana z poprzedniego pisma, a ponadto nie odpowiada na zadane przeze mnie pytania.

więcej
Otwarcie Centrum Sportowo - Rekreacyjnego
w drodze

16.12.2016 r. odbyło się otwarcie Centrum Sportowo - Rekreacyjne w Spychowie w gminie Świętajno. Zostałem zaproszony na uroczystość i w towarzystwie Marcina Kuchcińskiego uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu.

więcej
Droga S16 odcinek Borki Wielkie - Mrągowo
w drodze

Odcinek drogi S16 między Borkami Wielkimi a Mrągowem to ważny szlak regionu na linii wschód - zachód.Jej rozbudowa to bardzo istotna sprawa dla rozwoju naszego regionu.

więcej
Uregulowania prawne w sprawie inwestycji w gminach
w drodze

Kolejna inwestycja rozlokowania nadmiernej ilości kurników ma być realizowana na terenie gminy Olsztynek. Wyraźnie sprzeciwia się temu pomysłowi lokalna społeczność. Nie chcą sąsiadować z kurami, ze względu na zanieszyczenia i nieprzyjemny zapach.

więcej
Planeta Las
w drodze

09.12.2016 r. miałem przyjemność uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu - premierze filmu "Zobaczyc niedostrzegalne", który został wyświetlony  w technologii fulldome, na kopule olsztyńskiego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego.

więcej