Pracownia Wizerunku Inspiruje Olsztyn edycja III
news

3.12.2016 r. w Nowym Salonie Zdunek BMW w Olsztynie, odbyła się impreza charytatywna pt." Pracownia Wizeruku Inspiruje Olsztyn". To trzecia edycja wydarzenia, na którą zostałem zaproszony. Jedną z części wydarzenia była licytacja, z której fundusze zasiliły konto Fundacji Mam Marzenie. 

więcej
Odliczanie rozpoczęte
w drodze

W Katowicach, 05.12.2016 r., rozpoczęło się odliczanie czasu do EUROVOLLEY POLAND 2017. Z tej okazji na Placu Kwiatowym uruchomiony został specjalny zegar.Przedstawiam zapis wideo z tego wydarzenia.

więcej
Interpelacja ws. KAS z zakresu kontroli bezpieczeństwa na lotniskach
news

10. listopada do mojego biura poselskiego trafił list z prośbą o pomoc od Pracowników Służby Ochrony Lotniska w porcie Olsztyn- Mazury, w sprawie zapisów ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej.  Projekt ustawy  w art. 2 pkt. 12 stanowił co następuje: "Prowadzenie kontroli bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym na zasadach określonych w ustawie z dnia 3 lipca 2002 r. - Prawo lotnicze (Dz.U z 2016 r. poz. 605,904,1361)". W praktyce oznaczałoby to utratę miejsc pracy dla ok. 2000  wykwalifikowanych pracowników.

więcej
Plebiscyt
w drodze

24.11.2016 r. , w hotelu Hilton w Warszawie, odbyła się konferencja odnośnie Plebiscytu "Przeglądu Sportowego", na najlepszego Sportowca Roku. Wśród nominowanych znalazło się 20-stu kandydatów.

więcej
Czystość Mazurskich Jezior
w drodze

24.11.2016 r. w Giżycku, odbyło się otwarte spotkanie, na którym dyskutowano na temat czystości Wielkich Jezior Mazurskich, jak również poruszono problem dostępności świeżej ryby w mazurskich restauracjach.

więcej
Apel Gminy Rybno
news

Otrzymałem odpowiedź z rąk Wojewody Warmińsko - Mazurskiego, w sprawie apelu, jaki wystosował do mnie Przewodniczący rady Gminy Rybno - Andrzej Krzemiński. Apel został pozytywnie rozpatrzony.

więcej
Odpowiedź na interpelację 7174
news

Minister Edukacji Narodowej pochyliła się nad interpelacją ws. projektu zmian do ustawy o zawodach pielęgniarki i położnej. Ciągle czekamy na dwie kolejne odpowiedzi z rąk Ministra Zdrowia.

więcej