Syntezator mowy dla Kliniki Budzik
news

01.10.2017 r. odbyło się uroczyste przekazanie decyzji o zakupie syntezatora mowy na rzecz Olsztyńskiej Kliniki Budzik. Częśc finansowania sprzętu pochodzi z licytacji złotego medalu MŚ 2014 w Siatkówce Mężczyzn, który został przeze mnie przekazany, jako dar, Fundacji Ewy Błaszczyk AKogo?, a który został wylicytowany przez olsztyńskiego przedsiębiorcę - Jeremiusza Dutkiewicza - właściciela sklepsportowy.pl

więcej
Konferencja prasowa
news

02.10.2017 r. odbyła się cykliczna konferencja prasowa Platformy Obywatelskiej w Olsztynie. Udział w konferencji, oprócz mnie, wzięli: Anna Wasilewska i Janusz Cichoń. Przedmiotem spotkania była ustawa dezubekizacyjna, Olsztyński Budżet Obywatelski, zmiany w oświacie.

więcej
Wykład na Uniwersytecie Dzieci
news

"Czy w życiu można dostać czerwona kartkę" - to tytuł wykładu, jaki miałem przyjemność poprowadzić na Uniwersytecie Dzieci 30.09.2017 r. Na spotkanie przybyło 174 studentów. Rozmawialiśmy na trudne tematy: porażki, ambicji, presji, jaka pojawia się w życiu i w sporcie po osiągnięciu sukcesu.

więcej
Olsztyński Budżet Obywatelski
news

W Olsztynie rozpoczęło się głosowanie w akcji "Olsztyński Budżet Obywatelski" (OBO). Inicjatywę od pierwszej edycji popierała Platforma Obywatelska.

więcej
Akcja charytatywna #BiegnijEwka
news

24.09.2017 r. odbył się bieg charytatywny w Piszu, pod tytułem: "Biegnij Ewka". Akcja ma na celu zebranie funduszy na rzecz Ewy Grabarczyk - nauczycielki angielskiego, która zachorowała na skutek efektów ukąszenia kleszcza. Obecnie kobieta jest rehabilitowana.

więcej
Zakończenie Turniejów Towarzyskich Pawła Papke
news

09.09.2017 r. zakończył się cykl turniejów, które rozgrywaliśmy w regionie Warmii i Mazur, by zaaktywizować rodziny, przyjaciół i wszystkich sympatyków siatkówki. Otwarta formuła spodowowała, że chętnych nie brakowało.

więcej
Trening Pokazowy UKS TEMPO-25 OLSZTYN
news

04.09.2017 r. wraz z olsztyńskim trenerem Błażejem Kolpy zorganizowaliśmy trening pokazowy dla chłopców z rocznika 2005, 2006. Zachęcaliśmy tym samym do regularnych treningów siatkarskich.

więcej
Wspólne bicie rekordu Guinessa w Krakowie
news

24.08.2017 r. to dzień startu LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017, ale także wspólna akcja PZPSu i radia RMF FM. O 11:30 zaczęlismy meczem gwiazd z Antkiem Smykiewiczem, Adrianną Pałką, Waldemarem Wspaniałym, a o 13:00 ruszamy z biciem rekordu Guinessa w odbijaniu piłki siatkowej na Rynku w Krakowie.

więcej
Wizyta w Studiu Polsat News
news

23.08.2017 r. byłem gościem porannego wydania programu "Nowy Dzień" w Polsat News. Dzień przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy, rozmawialiśmy o formie drużyny narodowej, oczekiwaniach kibiców i sprawach organizacyjnych związanych z przygotowaniami na PGE Narodowym.

więcej