Samorządowy Dzień Sołtysa
news

Wszystko zaczyna się od człowieka - jeśli potrafi współpracować, traktować ludzi po partnersku i tworzyć atmosferę do współpracy to ma zadatki, by zostać Sołtysem i mieć realny wpływ na poprawę warunków życia swoich sąsiadów. Takich ludzi na szczęście nie brakuje, tylko nie zaszkodzi im czasami przypomnieć, że są fajni i potrzebni #SamorządowyDzieńSołtysa w Ostródzie.

więcej
Gala Sportu w Biskupcu
news

Kolejne miejsce na mapie Warmii i Mazur, w którym rozumiana jest idea promocji przez sport to Biskupiec. Zaangażowanie aktywnej młodzieży, determinacja i skupienie na celu to chciałbym widzieć w młodych ludziach, w całym kraju. Pomoc samorządu w realizacji sportowych planów jest nieoceniona i daje szansę na dalszy rozwój, tym, którzy wiążą ze sportem resztę swojego życia. To powody organizacji takich eventów, jak IV Gala Sportu w Biskupcu - Krajobraz Pełen Możliwości, to pokazuje potencjał. Warto wspierać takie inicjatywy i pchać młodzież w szpony zawodowego sportu, bo przecież wszystko zaczyna się zawsze na lokalnym podwórku.

więcej
Zbieranie podpisów na listy Koalicji Europejskiej
news

26.05.2019 r. to dzień #WielkiegoWyboru Polaków kadydatów do Europarlamentu. Województwa warmińsko - mazurskie i podlaskie mają wspólnych kandydatów. Grzegorz Schetyna obwieścił kogo zobaczymy na naszych listach. Szeroki wachlarz reprezentantów gwarantuje, że każdy znajdzie kandydata dla siebie. W niedzielę rozmawialiśmy z Olsztyniakami na ten temat, zbierając jednocześnie ich podpisy poparcia na listach. 

więcej
Zjazd Pielęgniarek i Położnych Warmii i Mazur
news

Są zawody, bez których nie udałoby się funkcjonować - takim jest pielęgniarka i położna. Człowiek rozumie to wtedy, gdy zagrożone jest jego życie lub gdy rodzi się dziecko, bo wówczas nic już nie tak ważne, jak zdrowie. Cieszy mnie, że mam przyjemność współpracować z naszą Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych i powiedzieć im raz na jakiś czas "dziękuję, doceniam" - tak mało, może aż tak dużo...

więcej
Szkolenia PROGRAM KLUB
news

III edycja szkoleń organizowanych przez moje Biuro Poselskie wchodzi w fazę realizacji. Z początkiem lutego wraz z Warmińsko-Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej zapraszam reprezentantów Klubów Sportowych do wspólnego spotkania, gdzie przeprowadzimy Was przez wniosek formalny, opowiemy o najczęściej popełnianych błędach i zaprosimy na konsultacje indywidualne.

więcej
20 lat minęło..
news

W czasach kiedy byłem czynnym siatkarzem, Polski Związek Piłki Siatkowej bardzo prężnie zaczął się rozwijać. Jedną z kluczowych decyzji, która pozwoliła dofinansować ten sport, było podpisanie umowy sponsorskiej z Polkomtel Sp. z o.o. Od tej pory siatkówka zaczęła być naszym sportem narodowym, osiągaliśmy sukcesy, zyskiwać przychylność mediów, przełożyło się to ma rosnące zainteresowanie kibiców i sponsorów. Od tego czasu minęło 20 lat...

więcej
Metamorfozy Olsztyniaków
news

16.07.2018 r. miałem tę przyjemność, by jako gość specjalny zrobić trening na boisku do uprawiania siatkówki plażowej uczestnikom akcji #Odchudzamy #Olsztyniaków. To kolejna odsłona tego wydarzenia, która ciągle przyciąga rzeszę chętnych. Organizatorzy robią wszystko, by uczestnicy zmienili tryb życia, zdrowo się odżywiali i nie zapominali w tym o ruchu. Te idee to również moje cele, szczególnie w kierunku dzieci, więc chętnie wziąłem udział w tym przedsięwzięciu.

więcej
Program Klub - podsumowanie
news

11.07.2018 r. poznaliśmy oficjalne dane z województwa warmińsko - mazurskiego dotyczące wyników Programu KLUB MSiT. Od dwóch lat zapraszam kluby sportowe wszystkich dyscyplin sportowych do wzięcia udziału w szkoleniu. Uczymy jak poprawnie przygotować i napisać wniosek, jak unikać błędów merytorycznych i formalnych, rozmawimy o tym, jakie dokumenty należy załączyć do wniosku.

więcej
Koalicja Obywatelska w Olsztynie
news

10.07.2018 r. w hotelu Warmińskim w Olsztynie odbyła się Konwencja Koalicji Obywatelskiej, na którą przybyli: Przewodniczący Platformy Obywatelskiej - Grzegorz Schetyna, Przewodnicząca Klubu .Nowoczesna - Katarzyna Lubnauer, by oficjalnie zaprezentować nazwiska kandydatów na prezydentów w województwie warmińsko - mazurskim i kandydatów do sejmiku województwa.

więcej