Konferencja prasowa z Reprezentacją Polski w siatkówce plażowej
news

W turnieju siatkówki plażowej Rio Grand Slam polskie pary odniosły historyczny sukces. Piotr Kantor i Bartosz Łosiak zdobyli złoty medal, Monika Brzostek i Kinga Kołosińska srebrny, a Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel zajęli czwarte miejsce. Wszystkie trzy duety są bliskie awansu na igrzyska olimpijskie. Listy uczestników tegorocznych igrzysk zostanie ogłoszona w czerwcu.

więcej
Turniej Wysokich Lotów, siatkarskie Mistrzostwa Polski Harcerzy
w drodze

Zachęceni sukcesem organizacyjnym i frekwencyjnym ubiegłorocznego siatkarskiego „Turnieju wysokich lotów”, harcerze z Hufca Warmińskiego ZHP w Olsztynie zorganizowali drugą edycję imprezy. Przy okazji zadbali o wyższą rangę turnieju, nadając mu charakter Mistrzostw Polski Harcerzy w Piłce Siatkowej.

więcej
Mecz PGE Skry z Zenitem obejrzy komplet widzów
news

PGE Skra Bełchatów jest bliska awansu do Final Four Ligi Mistrzów w Krakowie 16-17 kwietnia.Pierwsze spotkanie II rundy play off w Kazaniu wygrała z Zenitem 3:2. Rewanż zaplanowano w czwartek 24 marca (początek 18.00). Wszystkie bilety na to spotkanie zostały wyprzedane!

więcej
One Day More 4 Volleyball
w drodze

Drużyna Andrzeja Grygołowicza zwyciężyła 29:27 w meczu pokoleń zorganizowanym w ramach akcji Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej – Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki.