SZKOLENIA Program KLUB 2020
news

Jak co roku zapraszam wszystkie osoby zaangażowane w działalność klubów sportowych dzieci i młodzieży do udziału w szkoleniach z programu KLUB 2020. Jesteśmy do Waszej dyspozycji osobiście, telefonicznie i mailowo. Moje biuro dokona wszystkich korekt, powiadomi o zmianach, jakie zaszły w tej edycji programu i przygotuje Was do poprawnego aplikowania w programie.

więcej
WOŚP 2020
news

Każdego roku włączam się aktywnie w licytacje na rzecz fundacji WOŚP prowadzonej przez Jurka Owsiaka. Razem ze sztabem olsztyńskim przygotowaliśmy podwójne zaproszenie VIP na mecz Siatkarskiej Ligi Narodów POLSKA vs. BRAZYLIA w Łodzi między 5-7 czerwca 2020.  

więcej
PROGRAM KLUB 2020
news

W grudniu pojawiła się informacja na stronach MSiT na temat kolejnej edycji PROGRAMU KLUB 2020. Aplikować możecie do 15 marca 2020. O szczegółach programu, jego zasadach dowiecie się na szkoleniach, które moje biuro przeprowadza z powodzeniem od 4 lat.

więcej
II GALA WMZPN
news

Już II raz Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, uhonorował wszystkich tych, którzy poprawiają wizerunek piłki w regionie, dbają o jego rozwój, przyczyniają się do sukcesów. Na sali obecni byli: trenerzy, działacze, samorządowcy, piłkarze, kluby sportowe, ponad 200 osób, dla których piłka nożna jest codzienną pracą.

więcej
IX KADENCJA SEJMU ROZPOCZĘTA!
news

Ślubowanie za nami, IX kadencja Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej rozpoczęta.Mam nadzieję na ucywilizowane standardy i prawdziwą debatę w parlamencie. Nie chcę ustalania uchwał pod osłoną nocy, bez zastanowienia i z masą błędów. By zapobiec takiej sytuacji potrzebujemy dyscypliny w szeregach opozycji...Każdego z nas z osobna.

więcej
Dzień Niepodległości
news

"Niepodobna oddać tego upojenia, tego szału radości, jaki ludność polską w tym momencie ogarnął. Po 120 latach prysły kordony. Nie ma „ich”. Wolność! Niepodległość! Zjednoczenie! Własne państwo! Na zawsze! Chaos? To nic. Będzie dobrze. Wszystko będzie, bo jesteśmy wolni od pijawek, złodziei, rabusiów, od czapki z bączkiem, będziemy sami sobą rządzili. (...) Cztery pokolenia nadaremno na tę chwilę czekały, piąte doczekało. (...)" autor: Jędrzej Moraczewski

więcej
Spotkanie z Europosłem Tomaszem Frankowskim
news

171 miliardów euro w budżecie europejskim na pilotażowe programy w 2020 r., w tym m.in. kina w lokalnych społecznościach, amatorskie programy sportowe i poprawa infrastruktury, to aspekty, które łączą mnie z Tomasz Frankowski, który dziś otworzył swoje biuro w Miasto Olsztyn Liczę na współpracę i owocne jej efekty.

więcej
Interwencja poselska
news

Starosta Olsztyński - Andrzej Abako - poprosił mnie o pomoc ws. zwiększenia środków budżetu rządowego na inwestycje z 17% do 32%. Interwencja w tej sprawie zakończyła się sukcesem.

więcej