Szkolenia zakończone
news

Miło mi poinformować, że II edycja szkoleń z Programu "Klub" MSiT, które zdecydowałem się prowadzić dla klubów sportowych dobiegła końca. W zeszłym roku 120 podmiotów w ciągu 6 spotkań w całym województwie, podjęło współpracę z moim biurem poselskim. W tym roku kolejnych 90 otrzymało cenne wskazówki, jak poprawnie napisać wniosek, by otrzymać dofinansowanie w wysokości 10.000 bądź 15.000 zł.

więcej
SZKOLENIA Z PROGRAMU KLUB
news

Zapraszam reprezentantów klubów sportowych wszystkich dyscyplin sportowych, do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu z "Programu KLUB" - Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerem wydarzenia jest Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej. W całym województwie odbędzie się 8 spotkań. Przewidywany czas szkolenia 1,5 h. Dofinansowanie w programie sięga 10.000 tys. zł (klub jednosekcyjny), 15.000 zł (klub wielosekcyjny). Można z niego opłacić trenera, kupić sprzęt sportowy bądź zorganizować obóz.  

więcej
Akademia Przyszłości w Ełku
news

Wolontariat, praca na rzecz innych to działania, które szczególnie przykuwają moją uwagę. Akademia Przyszłości w Ełku to iinowacyjny projekt, który ma na celu przygotować dzieci mnie j uzdolnione, obarczone problemami w nauce, gorzej sobie radzące do wejścia w dorosłe życie i nabycia umiejętności radzenia sobie tu i teraz. Jest wiele sposobów, by zmotywować je do działania. Jedną z nich jest spotkanie z motywatorem.

więcej
Trening młodzieżowy w Białej Piskiej
news

Mam taką zasadę, że w terenie staram się być wszędzie, gdzie tylko mogę, gdzie siły i zdrowie pozwoli. Mając przygotowane szkolenie w Ełku, chętnie skorzystałem z dwóch innych zaproszeń. Jedno z nich to trening siatkarski w Białej Piskiej z młodzieżą. Byłemu Senatorowi Markowi Konopce się nie odmawia. Z ogromną przyjemnością spotkałem się z uczniami, nauczycielami i podzieliłem się wiedzą siatkarską.

więcej
WAŻNE!!!ZMIANA TERMINU SZKOLENIA IŁAWA
news

Drodzy Państwo, ze względu na liczne prośby o zmianę terminu szkolenia w Iławie z 08.03.2018 r. na 12.03.2018 r. osób zainteresowanych szkoleniem, podjęliśmy dziś decyzję, by przychylić się do tego wniosku. Liczę, że Państwo zgromadzicie się licznie w sali konferencyjnej przy Stadionie Miejskim przy ul. Sienkiewicza 1 w Iławie, o g. 17:00

więcej
Szkolenie w Ełku - zakończone
news

02.03.2018 r. spotkaliśmy się w kameralnym gronie, by porozmawiać o programie MSiT "Sportowa Polska - program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej edycja 2018". Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele Urzędów Miasta, OSiRów, kluby sportowe. Łącznie około 20 osób.

więcej
V Turniej Siatkówki w Jedwabnie
news

Po raz piąty  Gmina Jedwabno organizuje turniej siatkarski, w którym mam okazję uczestniczyć. Zawody to akcja prosportowa,a to moje środowisko naturalne. Mnóstwo sił pozostawionych na parkiecie, emocje, które zawsze towarzyszą przy pojedynkach siatkarskich i mnóstwo świetnej gry. Cieszę się z kolejnego zaproszenia i z miłą chęcią uczestniczyłem w tym wydarzeniu.

więcej
Bezpłatne szkolenia na pozyskiwanie funduszy na inwestycje sportowe
news

16.02.2018 r. rozpoczął się tegoroczny cykl szkoleń. W tej edycji rozpoczynamy od "Sportowej Polski" - programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej, która skierowana jest do podmiotów: sektora publicznego, szkół i klubów sportowych. Na moje zaproszenie odpowiedziało ponad 60 zainteresowanych osób z całego województwa. Patrnerem wydarzenia, tak jak w poprzednim roku został Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej. Szkolenie zainagurował Jakub Rutnicki - Poseł na Sejm RP, który w tej materii pracuje od kilku lat w województwie wielkopolskim. Przyszedł czas na następne.

więcej