Apel Gminy Rybno
news

Otrzymałem odpowiedź z rąk Wojewody Warmińsko - Mazurskiego, w sprawie apelu, jaki wystosował do mnie Przewodniczący rady Gminy Rybno - Andrzej Krzemiński. Apel został pozytywnie rozpatrzony.

więcej
Odpowiedź na interpelację 7174
news

Minister Edukacji Narodowej pochyliła się nad interpelacją ws. projektu zmian do ustawy o zawodach pielęgniarki i położnej. Ciągle czekamy na dwie kolejne odpowiedzi z rąk Ministra Zdrowia.

więcej
Wybory Selekcjonera Polskiej Kadry Narodowej
news

Od 09.11.2016 r. trwają prace konsultacyjne Wydziału Szkolenia PZPS i Zespołu ds.wyboru trenera kadry narodowej mężczyzn. Do udziału w wyborach zgłoszono 16 aplikacji. 16.11.2016 r. podano do informacji publicznej, że z pięcioma kandydatami trwają rozmowy dotyczące terminów spotkań indywidualnych.

więcej
EURO VOLLEY POLAND 2017
news

Dziś w Krakowie odbędzie się losowanie grup EUROVOLLEY POLAND 2017. Polsat Sport News o 20:30 przeprowadzi transmisję na żywo z tego wydarzenia.

więcej
Interwencja ws Pielęgniarek i Położnych
news

Trwają działania mające uruchomić drugą ścieżkę kształcenia w zawodzie pielęgniarki w dwustopniowej szkole branżowej.  Wywołało to burzę sprzeciwu w zainteresowanym środowisku.

więcej
Egzamin na prawo jazdy osób niepełnosprawnych
news

Na początku miesiąca otrzymałem odpowiedź na zbiorową interpelację posłów, skierowaną do Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, w sprawie egzaminowania osób niepełnosprawnych do kierowania pojazdami.

więcej
II edycja Akcji PROSTA(TA)SPRAWA
news

03 listopada rozpoczęła się II edycja Akcji PROSTA(TA) SPRAWA w Olsztynie. To wydarzenie międzynarodowe, którego celem jest propogowanie badań profilaktycznych raka jąder i prostaty.

więcej
XII Memoriał Stanisława Przekopa
w drodze

29 października 2016 roku w Ełku, odbył się XII Mamoriał Stanisława Przekopa. Nagrodą dla zwycięzców był Puchar Wice Prezesa PZPS Pawła Papke.

więcej