RDOŚ w Olsztynie ocalony
news

Na wniosek Jana Heichela  Prezesa Warmińsko - Mazurskiej Rady Rolniczej wystosowałem interpelację 18453 do Ministerstwa Środowiska. Dnia 22.02.2018 r. otrzymałem decyzję Rady Ministrów z 12.02.2018 r., w której projekt ustawy likwidujący Regionalny Ośrodek Ochrony Środowiska w Olsztynie NIE ZOSTANIE zlikwidowany.

więcej
Piknik Walentynkowy Morsów
news

Walentynkowy Piknik Morsów to idealna okazja do okazania serca drugiemu człowiekowi i z takim podejściem spotkałem się podczas tego wydarzenia w Szczytnie. Z ogromną przyjemnością podarowałem fanty na licytację #DlaKarola, dla którego zebrało się tyle osób. Zrobili coś dobrego - sportowego dla siebie i przy okazji zasilili konto chorego chłopca.

więcej
Bezpłatne szkolenia z programów MSiT
news

16.02.2018 r. do Olsztyna przyjedzie Jakub Rutnicki - Poseł na Sejm RP, który na moje zaproszenie poprowadzi szkolenia z zakresu pozyskiwania dotacji w programów MSiT m.in. Sportowa Polska czy Program inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu. Poseł Rutnicki od kilku lat prowadzi szkolenia w województwie wielkopolskim i może pochwalić się wieloma inwestycjami zakończonymi z sukcesem. Jest mi niezmiernie miło, że pozytywnie odpowiedział na wystosowana przeze mnie zaproszenie.

więcej
Spotkania z młodzieżą - Ełk i Szczytno
news

12.02.2018 r. wraz z Marcinem Prusem - Ambasadorem Szkolnych Ośrodków Sportowych PZPS odwiedziliśmy dwie szkoły w Ełku i uczestniczyliśmy w oficjalnym otwarciu SOSu w Szczytnie. Ze względu na reformę oświaty ośrodek został przeniesiony z Gimnazjum do Szkoły Podstawowej nr 6.

więcej
57. Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Warmii i Mazur
news

11.02.2018 r. w "Przystani" w Olsztynie odbył się 57. Plebiscyt Sportowy Gazety Olsztyńskiej. Galę Sportu i Biznesu poprowadził Krzysztof Ibisz. Przedsiewzięcie stąło na wysokim poziomie i było uhonorowaniem ciężkiej pracy sportowców z naszego regionu. Wśród wyróżnionych znaleźli się między innymi: Kondrad Bukowiecki czy Przemysław Opalach.

więcej
Program Polska - Rosja przyjęty!
news

62 mln euro - o tyle toczyła się walka Parlamentarzystów Platforma Obywatelska Region Warmińsko-Mazurski ws.uruchomienia PROGRAMU POLSKA - ROSJA: Pawła Papke, Jacka Protasa, Anny Wasilewskiej, Piotra Cieślińskiego, Elżbiety Gelert, Janusza Cichonia, Jerzego Wcisły - Senatora RP. Ogromna determinacja samorządowców i mieszkańców Warmii i Mazur, przyniosła oczekiwany efekt. Chciałoby się powiedzieć, lepiej późno niż wcale.

więcej
Zapraszam na spotkanie w Sejmie
news

07.12.2017 r. miałem przyjmność spotkać się z młodzieżą z Mrągowa i Kętrzyna w Sejmie. Prezentacja pracy od kuchni to duże wyzwanie. Miałem okazję zaprezentować naprawdę gorącą atmosferę, bowiem odbywała się debata nad wotum nieufności dla Rządu Beaty Szydło.

więcej