Interpelacja nr 9211
news

Przewodnicząca Rady Powiatu Olsztyńskiego, skierowała do mnie pismo 28.12.2016r. z prośba o interwencję w sprawie zamknięcia dwóch szpitali w województwie, ze względu na brak kryteriów zamieszczonych w ustawie o tzw. Sieci Szpitali. Do apelu przyłączyła się także Rada Miejska w Dobrym Mieście przesyłając swoje stanowisko z dn. 29.12.2016 r.

więcej
Bal charytatywny w Biskupcu
w drodze

28.01.2017 r. drugi raz odbył się w Biskupcu bal charytatywny. Celem tegorocznej zbiórki pieniędzy był DOM DLA DZIECI KEJA.

więcej
Spotkanie w Biurze Poselskim
news

Zawsze chętnie spotykam się z mieszkańcami w moim okręgu wyborczym (35), żeby wysłuchać, jakie trapią ich problemy. Zawsze szukam możliwości pomocy im, jeśli tylko decydują się na współpacę ze mną. Cieszę się, że tak chętnie Państwo dzwonicie i umawiacie się na rozmowę. Zachęcam wszystkich, chętnie pomogę.

więcej
Aukcja na WOŚP
news

Przypominam wszystkim, którzy lubią licytacje, że jednym z fantów, z których dochód przekazany będzie na konto Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy, jest koszulka męskiej reprezentacji w siatkówce.

więcej
Interpelacja ws. ustawy ZA ŻYCIEM nr 8174
news

Dr Monika Zima – Parjaszewska - Prezeska Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z niepełnosprawnościąIntelektualną w związku z ustawą z dnia 04.11.2016 r. o wparciu kobiet w ciąży i rodzin „Za Życiem”, wystosowała do mnie pismo z prośbą o pomoc. W latach 2005-2007 Stowarzyszenie było konsultantem w Ministerstwie Zdrowia,w trakcie tworzenia programu „Wczesna, wielospecjalistyczna, kompleksowa, skoordynowana i ciągła pomoc dziecku zagrożonemu niepełnosprawnością lub niepełnosprawnemu oraz jego rodzinie”.

więcej
Interpelacja 8569 w sprawie drogi S16 odc. Ełk- Knyszyn
news

Prezydent Ełku - Tomasz Andrukiewicz, wystosował do mnie pismo z prośbą o pomoc w działaniach, mających na celu zweryfikowanie informacji, dotyczących, łączącej dwie trasy Via Baltica i Via Carpatia, drogi S16 łączącej trasę S19 (Ełk) i S19 (Knyszyn). Media donosiły, że burmistrz Augustowa, przy wsparciu lokalnych przedsiębiorców i radnych, próbował wstrzymać budowę i wnioskował o modernizację już istniejącej DK nr 8.

więcej
Regulamin konkursu na Facebooku
news

Poniżej znajduje się zapis regulaminu konkursu na facebooku. Każda osoba biorąca udział w konkursie, traktowana jest jako zapoznana z regulaminem.

więcej
25. Finał WOŚP
news

15.01.2017 r. rusza 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak każdego roku oddaję fant na licytację i wierzę, że uda się go sprzedać za duże pieniądze. Cel jest szczytny, więc pomagajmy jak możemy.  

więcej