Akcja #Movember - ProstaTaSprawa
news

06.11.2017 r w Laboratorium Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie odbyła się kolejna edycja akcji #Movember, której realizatorem jest Fundacja Skrzydła Anioła. Do współpracy zaprosiłem zawodników obecnego zespołu Indykpol AZS Olsztyn w osobie Daniela Plińskiego i Pawła Woickiego. 

więcej
Wyniki głosowanie OBO
news

24.10.2017 r. poznalismy wyniki głosowanie Olsztyniaków w Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim. Mimo mało sprzyjającej atmosfery do głosowania, kampania informacyjna  przyniosła oczekiwany rezultat i udział w głosowaniu wzięła rekordowa ilość mieszkańców, za co serdeczenie dziękuję.

więcej
Konwencja Krajowa Platformy Obywatelskiej
news

21.11.2017 r. wszyscy politycy Platformy Obywatelskiej spotykają się w Łodzi, gdzie przedstawimy pierwsze propozycje programowe partii 2.0. Będzie dużo o polityce senioralnej, służbie zdrowia. Konwent będzie transmitowany na żywo na koncie @PlatformaObywatelska na facebook.com. Zapraszam do aktywnego śledzenia, zadawania pytań, komentowania i udostępniania informacji na swoich kanałach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

więcej
Syntezator mowy dla Kliniki Budzik
news

01.10.2017 r. odbyło się uroczyste przekazanie decyzji o zakupie syntezatora mowy na rzecz Olsztyńskiej Kliniki Budzik. Częśc finansowania sprzętu pochodzi z licytacji złotego medalu MŚ 2014 w Siatkówce Mężczyzn, który został przeze mnie przekazany, jako dar, Fundacji Ewy Błaszczyk AKogo?, a który został wylicytowany przez olsztyńskiego przedsiębiorcę - Jeremiusza Dutkiewicza - właściciela sklepsportowy.pl

więcej
Konferencja prasowa
news

02.10.2017 r. odbyła się cykliczna konferencja prasowa Platformy Obywatelskiej w Olsztynie. Udział w konferencji, oprócz mnie, wzięli: Anna Wasilewska i Janusz Cichoń. Przedmiotem spotkania była ustawa dezubekizacyjna, Olsztyński Budżet Obywatelski, zmiany w oświacie.

więcej
Wykład na Uniwersytecie Dzieci
news

"Czy w życiu można dostać czerwona kartkę" - to tytuł wykładu, jaki miałem przyjemność poprowadzić na Uniwersytecie Dzieci 30.09.2017 r. Na spotkanie przybyło 174 studentów. Rozmawialiśmy na trudne tematy: porażki, ambicji, presji, jaka pojawia się w życiu i w sporcie po osiągnięciu sukcesu.

więcej
Olsztyński Budżet Obywatelski
news

W Olsztynie rozpoczęło się głosowanie w akcji "Olsztyński Budżet Obywatelski" (OBO). Inicjatywę od pierwszej edycji popierała Platforma Obywatelska.

więcej
Akcja charytatywna #BiegnijEwka
news

24.09.2017 r. odbył się bieg charytatywny w Piszu, pod tytułem: "Biegnij Ewka". Akcja ma na celu zebranie funduszy na rzecz Ewy Grabarczyk - nauczycielki angielskiego, która zachorowała na skutek efektów ukąszenia kleszcza. Obecnie kobieta jest rehabilitowana.

więcej
Zakończenie Turniejów Towarzyskich Pawła Papke
news

09.09.2017 r. zakończył się cykl turniejów, które rozgrywaliśmy w regionie Warmii i Mazur, by zaaktywizować rodziny, przyjaciół i wszystkich sympatyków siatkówki. Otwarta formuła spodowowała, że chętnych nie brakowało.

więcej