Głosowania budżetowe
news

Za nami bardzo ważne posiedzenie Sejmu Budżetowe. Odbyło się jak nigdy w 5 minut. Wnioski i podsumowania?: Podsumowanie.

więcej
Gala Sportu w Gdańsku
w drodze

Podczas uroczystości w sali konferencyjnej Międzynarodowych Targów Gdańskich łącznie uhonorowano około 70 osób, które podzieliły między siebie blisko 210 tysięcy złotych.Gdańska Gala Sportu odbyła się po raz 20.

więcej
Gala Sportu WMZPN
w drodze

Kolejne spotkanie w sportowej atmosferze za nami. Tym razem podczas Gali Sportu za sprawą organizowanego przez Warmińsko - Mazurski Związek Piłki Nożnej wydarzenia w Mrągowie.

więcej
Gala Sportu WMZPN
news

Piłkarska Gala WMZPN odbyła się 9 grudnia 2022 r. w Mrągowie. To okazja do uhonorowania tych, którzy przede wszystkim swoimi wynikami i działalnością najbardziej zasłużyli na wyróznienie.

więcej
Wizyta w województwie pomorskim
w drodze

Czas podsumowań i rozmów o nadchodzących miesiącach, bo niestety nie latach, biorąc pod uwagę poczynania rządzących i ich nieodpowiedzialnych decyzji są teraz priorytetowe dla zagwarantowania ciągłości inwestycji i podejmowania stosownych decyzji w zakresie wydatków budżetowych.

więcej
Poprawki budżetowe 2023
news

Wiadomym jest, że pieniądze budżetowe lokowane są bez rozeznania obszarów, w których faktycznie są NIEZBĘDNE. Dotyczy to potrzeb zdrowotnych czy regionalnych, które gwarantują rozwój kraju, nowe miejsca pracy, rozwój biznesu. W zamian mamy miliardy złotych na telewizyjną propagandę!

więcej
Fundusze unijne dla sportu
news

Europejskie inicjatywy dla sportu dotyczą możliwości realizacji projektów w programach Erasmus+ Sport oraz Europejski Korpus Solidarności.

więcej
Impreza MORSÓW SZCZYTNO
news

Pomaganie ma różne wymiary. Ja najczęściej uczestniczę w tych sportowych, bo zależy mi na propagowaniu zdrowego stylu życia. Jak widać i zimą dajemy radę.

więcej