Mecz Charytatywny Olecko vs. Gołdap
w drodze

Impreza Charytatywna na rzecz Małgosi i Wiktora Nikielec - wszystkie ręce na pokład, by zdobyć fundusze na niezwykle potrzebne zabiegi i rehabilitację.

więcej
31. finał WOŚP - Żyj zdrowo w zdrowym świecie
news

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami, zagra w niedzielę, 29 stycznia 2023 roku.Hasłem tegorocznego Finału jest „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich — małych dużych”, a cel to wyposażenie laboratoriów w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń, które mogą doprowadzić do sepsy.

więcej
Obywatelska Kontrola Wyborów
news

Sławomir Nitras będzie z ramienia KO przygotowywał obronę wyborów przed manipulacjami i fałszerstwami! Prawo do wolnych wyborów to prawo obywateli.

więcej
WOŚP 2023
news

Przed nami, w najbliższą niedzielę wielki finał akcji WOŚP. To już 31 edycja tej wspaniałej akcji Jurka Owsiaka. Nie mogło zabraknąć fantów sportowych.

więcej
Interpelacja ws. szczepień na HPV
news

Szczepionki HPV są stosowane na świecie od ponad 1️⃣5️⃣ lat. W krajach wysokorozwiniętych weszły już w powszechny program szczepień. ✴️Szczepionka zapobiega rakowi szyjki macicy✴️. Może być stosowana zarówno u dziewcząt, jak i chłopców w wieku od 9️⃣-1️⃣4️⃣ lat. W interpelacji poselskiej interweniowałem w tej sprawie, bo w Polsce co roku na raka szyjki macicy zapada 3️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ osób.

więcej
Rok Mikołaja Kopernika
w drodze

Mikołaj Kopernik winien kojarzyć się wszystkim nie tylko z Toruniem, ale także z Olsztynem. On ruszył Ziemię, my ruszyliśmy z obchodami wydarzeń pod Jego patronatem.

więcej
Spotkanie noworoczne sympatyków PO
w drodze

spotkanie noworoczne w Miasto Szczytno poświęciliśmy omówieniu problemów, z którymi jako partia musimy się uporać. Tylko razem możemy osiągnąć sukces, bo kampania to praca u podstaw, to ludzie potrafiący razem działać i osiągać zamierzone cele.

więcej
Mistrzostwa Amatorów z Ratownictwa Medycznego
news

Już w kwietniu 2023r. ponownie wracamy z grupowymi zawodami amatorskimi z ratownictwa medycznego.Czas pandemii nie dał możliwości kontynuowania tej potrzebnej inicjatywy, ale co ma wisieć nie utopie. Wracamy z tematem w tym roku.

więcej