Kinder Sport w Zabrzu
news

29.06.2017 r. w Zabrzu odbył się finał Kinder Sport - imprezy pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej, której ambasadorami są m.in. Piotr Gruszka, Wojciech Grzyb, Sebastian Świderski czy Paweł Woicki.

więcej
Poranne Pytania w Radio Olsztyn
news

24.06.2017 r. byłem gościem "Porannych Pytań" w audycji Radia Olsztyn. Rozmowa toczyła się wokół bieżących problemów w kraju: reformy edukacji, ustawy sportowej, legalizacji leczniczej marihuany.

więcej
Ustawa o sporcie
news

20.06.2017 r., na sali plenarnej w Sejmie zadawałem pytania dotyczące Ustawy Sportowej. Moje wątpliwości budzi m.in. lustarcja sportowców, którzy trenowali np. w klubach wojskowych, jak również Art. 15., w którym mowa, że " w sporcie, w którym współzawodnictwo sportowe jest organizowane w formie rozgrywek ligowych, polski związek sportowy może utworzyć ligę zawodową.(...). 3. W skład ligi zawodowej w grach zespołowych wchodzą wyłącznie kluby sportowe działające jako spółki akcyjne.

więcej
Charytatywny Dwumecz Przyjaciół i Gości Hotelu Ossa
news

W długi czerwcowy weekend, w malowniczo położonej Rawie Mazowieckiej przyjaciele 4-gwiazdkowego hotelu Ossa oraz aktorzy Teatru Kwadrat połączyli świetną zabawę z aktywnością na świeżym powietrzu. Wydarzenie zorganizowano po raz piąty. Zawody sportowe mają cel charytatywny, tym razem ruszyliśmy z pomocą podopiecznym Fundacji HEROSI.

więcej
Klub Obywatelski w Ełku
news

19.06.2017 r. w Ełku zorganizowaliśmy wspólnie z Parlamentarzystami: Kingą Gajewską - Płochocką i Arkadiuszem Myrchą, spotkanie obywatelskie poświęcone sprawom zmian w sądownictwie i reformie edukacji. Zadaliśmy pytanie "i co dalej", które było wstępem do dyskusji z lokalną społecznością.

więcej
Liga Światowa w Polsce
news

15.06.2017 roku zaczynami III turniej Ligi Światowej, który tym razem odbędzie się w Polsce. W czwartek (15.06.2017), w Katowicach podejmiemy Rosję. Na kolejne dwa starcie przeniesiemy się do Łodzi, gdzie stawimy czoła Iranowi w sobotę (17.06.2017) i reprezenatcji Stanów Zjednoczonych w niedzielę (18.06.2017 r.). Wszystkie mecze można obejrzeć w Polsacie Sport i na www.polsatsport.pl.  Start wszystkich spotkań 20:15. Serdecznie zapraszam.

więcej
Biuro Interwencji Obywatelskich
news

13 czerwca 2017 roku, Biuro Interwencji Obywatelskich, rozszerzyło swoją działalność na cały kraj. Wszystkie biura parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej oraz biura regionalne zostały włączone w strukturę Biura Interwencji Obywatelskich. W sprawach interwencji można zgłaszać się do ponad 136 biur poselskich, 33 senatorskich oraz 16 regionalnych PO RP.

więcej
VII edycja Turniej Dzikich Drużyn
news

10.06.2017 r. 300 zawodników zmierzyło się w Olsztynie (Kortowo) w zawodach piłki nożnej, podczas VII edycji Turnieju dzikich Drużyn, organizowanym przez  Gazetę Olsztyńską. Zawsze popieram inicjatywy związane z aktywnością ruchową dzieci i młodzieży, dlatego i tym razem wziąłem udział w przedsięwzięciu fundując dzieciakom drobne nagrody. Mam nadzieję, że VIII edycja zangażuje jeszcze więcej dzieciaków z regionu, którym sport spawia radość.

więcej
Oficjalne przekazanie ZŁOTEGO MEDALU MŚ 2014
news

10.06.2017 odbyła się konferencja prasowa w Fundacji Ewy Błaszczyk A Kogo?, podczas której nie tylko poznałem się z Panią Ewą, ale przede wszystkim przekazałam z ramienia PZPS oficjalny złoty medal MŚ 2014 na aukcję charytatywną.

więcej