Wizyta w Starostwie Powiatowym w Nidzicy
news

Samorządy borykają się z wieloma problemami inwestycyjnymi. W związku z rosnącymi kosztami bieżącymi związanymi z podwyżką cen energii, kosztów pracy, materiałów budowlanych, usług, piętrzą się problemy z dokończeniem bieżących inwestycji a rozpoczęcie nowych stoi przed ogromnym znakiem zapytania.

więcej
Podsumowanie Fundusze Unijne dla Sportu
news

Europejskie inicjatywy dla sportu dotyczą możliwości realizacji projektów w programach Erasmus+ Sport oraz Europejskiego Korpusu Solidarności. Razem z Tomaszem Frankowskim podjęliśmy wyzwanie mające na celu przygotowanie sektora sportowego woj. warmińsko-mazurskiego, do aplikowania do fundusze europejskie na rozwój.

więcej
Podsumowanie #PapkeCUP 2022
news

#PapkeCUP 2022 - podsumowanie.W tym roku odwiedziliśmy: Szczytno, Dorotowo, Olsztynek, Ketrzyn, Mrągowo i zakończyliśmy XI edycję wielkim turniejem w Olsztynie.

więcej
SZKOLENIA Program KLUB 2020
news

Jak co roku zapraszam wszystkie osoby zaangażowane w działalność klubów sportowych dzieci i młodzieży do udziału w szkoleniach z programu KLUB 2020. Jesteśmy do Waszej dyspozycji osobiście, telefonicznie i mailowo. Moje biuro dokona wszystkich korekt, powiadomi o zmianach, jakie zaszły w tej edycji programu i przygotuje Was do poprawnego aplikowania w programie.

więcej
WOŚP 2020
news

Każdego roku włączam się aktywnie w licytacje na rzecz fundacji WOŚP prowadzonej przez Jurka Owsiaka. Razem ze sztabem olsztyńskim przygotowaliśmy podwójne zaproszenie VIP na mecz Siatkarskiej Ligi Narodów POLSKA vs. BRAZYLIA w Łodzi między 5-7 czerwca 2020.  

więcej
PROGRAM KLUB 2020
news

W grudniu pojawiła się informacja na stronach MSiT na temat kolejnej edycji PROGRAMU KLUB 2020. Aplikować możecie do 15 marca 2020. O szczegółach programu, jego zasadach dowiecie się na szkoleniach, które moje biuro przeprowadza z powodzeniem od 4 lat.

więcej
II GALA WMZPN
news

Już II raz Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, uhonorował wszystkich tych, którzy poprawiają wizerunek piłki w regionie, dbają o jego rozwój, przyczyniają się do sukcesów. Na sali obecni byli: trenerzy, działacze, samorządowcy, piłkarze, kluby sportowe, ponad 200 osób, dla których piłka nożna jest codzienną pracą.

więcej
IX KADENCJA SEJMU ROZPOCZĘTA!
news

Ślubowanie za nami, IX kadencja Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej rozpoczęta.Mam nadzieję na ucywilizowane standardy i prawdziwą debatę w parlamencie. Nie chcę ustalania uchwał pod osłoną nocy, bez zastanowienia i z masą błędów. By zapobiec takiej sytuacji potrzebujemy dyscypliny w szeregach opozycji...Każdego z nas z osobna.

więcej