Metamorfozy Olsztyniaków
news

16.07.2018 r. miałem tę przyjemność, by jako gość specjalny zrobić trening na boisku do uprawiania siatkówki plażowej uczestnikom akcji #Odchudzamy #Olsztyniaków. To kolejna odsłona tego wydarzenia, która ciągle przyciąga rzeszę chętnych. Organizatorzy robią wszystko, by uczestnicy zmienili tryb życia, zdrowo się odżywiali i nie zapominali w tym o ruchu. Te idee to również moje cele, szczególnie w kierunku dzieci, więc chętnie wziąłem udział w tym przedsięwzięciu.

więcej
Program Klub - podsumowanie
news

11.07.2018 r. poznaliśmy oficjalne dane z województwa warmińsko - mazurskiego dotyczące wyników Programu KLUB MSiT. Od dwóch lat zapraszam kluby sportowe wszystkich dyscyplin sportowych do wzięcia udziału w szkoleniu. Uczymy jak poprawnie przygotować i napisać wniosek, jak unikać błędów merytorycznych i formalnych, rozmawimy o tym, jakie dokumenty należy załączyć do wniosku.

więcej
Koalicja Obywatelska w Olsztynie
news

10.07.2018 r. w hotelu Warmińskim w Olsztynie odbyła się Konwencja Koalicji Obywatelskiej, na którą przybyli: Przewodniczący Platformy Obywatelskiej - Grzegorz Schetyna, Przewodnicząca Klubu .Nowoczesna - Katarzyna Lubnauer, by oficjalnie zaprezentować nazwiska kandydatów na prezydentów w województwie warmińsko - mazurskim i kandydatów do sejmiku województwa.

więcej
Projekt d@vinci
news

W ramach konkursu „Spełniamy marzenia” do Warmińskiej Winnicy przyjechały dzieci i młodzież w wieku 13 – 21 lat, w ramach realizowanego programu d@Vinci. Dzieci i młodzież pochodzą z różnych form pieczy zastępczej oraz z rodzin objętych pomocą OPS.

więcej
Turnieje Plażowe Pawła Papke
news

Za nami pierwszy turniej w Mrągowie, który odbył się 07.07.2018 r. Kilka drużyn zacięcie przystąpiło do rywalizacji w amatorskim turnieju #PapkeCup. Były efektowne akcje, dużo dobrej zabawy i śmiechu. Pogoda dopisała a w organizacji pomół mi niezawodny Waldemar Cybul. Przed nami kolejne dwa turnieje w: Szczytnie i Kętrzynie. Zapraszma wszystkich serdecznie do udziału. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo: http://pawelpapke.pl/turnieje-plazowe_11.html

więcej
FINAL SIX
news

W tym tygodniu czekają nas pierwsze dwa mecze w turnieju finałowym #VNL - Final Six. Polska Męska Reprezentacja pojechała do francuskiego Lille, żeby stawić czoła Rosjanom i Amerykanom. Oprócz Polaków i gospodarzy turnieju, w najlepszej szóstce zawodów znaleźli się ponadto Brazylia i Serbia.

więcej
Siatkarska Liga Narodów
news

25-27.05.2018 r. startuje pierwszy poważny sprawdzian formy naszej męskiej Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej przed własną publicznością. I turniej odbędzie się w Katowicach i Krakowie, gdzie nasi podopieczni zmierzą się z reprezentacjami: Korei Płd, Rosji i Kanady. Jak poradzą sobie w tych starciach - okaże się już niedługo.

więcej
Kortowiada 2018
news

Najlepsze Juwenalia w całej Polsce odbywają się w Olsztynie. Tysiące studentów z Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego otryzmuje symboliczne klucze do miasta i przejmuje je na cały długi weekend. Mnóstwo pozytywnej energii, zabawy, muzyki towarzysyz co roku temu świętu.

więcej
Senioriada w Nidzicy
news

15.05.2018 r. odbyła się I edycja Senioriady w Nidzicy. Kilkadziesiąt osób wzięło czynny udział w różnorodnych konkurencjach sportowych. Z uśmiechem na ustach i dla zdrowotności. Miałem przyjemność objąc patronatem to wydarzenie i ufundować medale zwycięzcom.

więcej