Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 za nami..
news

23.07.2017 r. zakończył się międzynarodowy turniej Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017. Niestety w finale nie zobaczyliśmy żadnego polskiego duetu, ale pozytywne jest to, że za tydzień w Mistrzostwach Świata żadna nasza para nie leczy kontuzji.

więcej
Ceremonia wręczenia Medalu MŚ 2014
news

Akcja charytatywna zlicytowania złotego medalu MŚ 2014 r., która 23.07.2017 r. miała swoje oficjalne zakończenie, pozwoliła byśmy wszyscy razem spotkali się i uczcili sukces, jakim było zebranie 7105 zł na rzecz Kliniki Budzik dla Dorosłych w Olsztynie.

więcej
Zlicytowaliśmy Medal MŚ 2014
news

16.07.2017 r. o g. 11:00 zakończyła się licytacja medalu Złotego Medalu Mistrzostw Świata 2014 r.Fundusze, które w kwocie 7 105 zł zostaną przekazane Fundacji Ewy Błaszczyk A Kogo,a  stamtąd do Kliniki Budzik w Olsztynie.

więcej
Wywiad dla PlusLiga.pl
news

Mistrzostwo Świata dla młodych siatkarzy to nie tylko ogromny sukces, ale moment, w którym muszą zmierzyć się z ciężarem medialnym, sportowym, presją wyniku, jaki będzie teraz weryfikowany przy każdej imprezie siatkarskiej, w której wezmą udział.

więcej
Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 - BILETY
news

Wielkimi krokami zbliża się FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 (19 lipca eliminacje, 20-23 lipca turniej główny), który po raz kolejny zawita nad jezioro Ukiel w Olsztynie! Bilety już dostępne!

więcej
Reprezentacja U21 Mistrzem Świata
news

Niedzielne starcie Reprezentantów Męskiej Siatkówki w kategorii U21 z Reprezentacją Kuby zakończone rezultatem 3:0, dało Polsce Złoty Medal Mistrzostw Świata.

więcej
Towarzyskie Turnieje Plażowe
news

Jak co roku starujemy z Towarzyskimi Turniejami Plażowymi w naszym regionie, w których udział może wziąć każdy. Inicjatywa ma na celu aktywować do uprawiania sportu i traktować to jak rywalizację przez zabawę. 

więcej
Koszulka Mistrza Świata do kolekcji
news

Marcin Możdżonek dołączył się do naszej akcji, w której licytujemy Złoty Medal MŚ 2014, przekazując na ten cel swoją reprezentacyjną koszulkę z autografem. Przypominam, że Marcin jest Mistrzem Świata i był zawodnikiem kadry, gdy Polska walczyła o ten tytuł, w pamiętnym meczu z Brazylią.

więcej
Wizyta w Radio Eska
news

26.06.2017 r. na zaproszenie Radia Eska spotkałem się z dziennikarką Anitą Kozłowską, z którą wymieniliśmy kilka zdań na temat nadchodzącego Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 i licytacji medalu MŚ 2014, którego finał odbędzie się podczas meczów finałowych tego turnieju.

więcej