Aleja Gwiazd Siatkówki
news

Przygotowania do odsłonięcie mojej pamiątkowej tablicy w Alei Gwiazd w Katowicach ruszyły pełną parą. Dziś w Związku Piłki Siatkowej odcisnąłem swoje ręce. 25.05.2023 r. , tuż przed otwarciem sezonu reprezentacyjnego w piłce siatkowej mężczyzn, przed meczem Polska vs. Niemcy nastąpi uroczyste odsłonięcie. Zapraszam wszystkich na godz. 18:00 na Aleję Korfantego.

więcej
Dzień Ziemii w Lesie Pieczewskim
news

Z czym przychodzisz, z tym wychodzisz - tak powinno brzmieć hasło przy wejściu do lasu. Akcja Platforma Obywatelska Region Warmińsko-Mazurski w lesie pieczewskim w Miasto Olsztyn zakończyliśmy z refleksją, że niestety nie jest dobrze, że pozostawiamy naturę w stanie zatrważającym. Pamiętajcie, by nie być obojętnym w kwestii śmiecenia. Wyniesienie butelki nic nas nie kosztuje.

więcej
Kąpiący się zimą
news

Walentynki można obchodzić na wiele sposobów. Razem z "Kąpiącymi się zimą - Olsztyn", sprawdziliśmy temperaturę wody na Plaży Miejskiej. Ode mnie mały prezent dla wspaniałej pary - zaproszenia na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, który już w sierpniu 2023 z udziałem Polskiej Reprezentacji Męskiej w Piłce Siatkowej.

więcej
Audycja
news

1.02.2023 r. spotkaliśmy się na antenie Radia AZS UWM Olsztyn pozmawiać o trwającym sezonie PlusLigi i szansach na walkę o medale drużyny Indykpolu AZS Olsztyn.

więcej
Impreza sportowa Olecko kontra Gołdap
w drodze

Już 28.01.2023 r. W Hali Lega Olecko odbędzie się impreza charytatywną na rzecz Małgosi i Wiktora Nikielec pod patronatem Burmistrzów: Olecko- Karola Sobczaka i Gołdapi - Toamsza Luto.

więcej